HP Omen 15 alınır mı?

jackperalta

Femtopat
Daha fazla  
Başta Monster almayı düşünüyordum. Fakat bana bunu önerdikleri için biraz aklım karıştı 2 bilgisayar arasında kaldım, hangisi tercih etmeliyim? Eğer bu fiyat aralığında daha iyi bir Gaming laptop öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Başta Monster almayı düşünüyordum. Fakat bana bunu önerdikleri için biraz aklım karıştı 2 bilgisayar arasında kaldım, hangisi tercih etmeliyim? Eğer bu fiyat aralığında daha iyi bir Gaming laptop öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Neden Monster ve Casper önermiyoruz?

Omen'i alabilirsiniz.
Eğer stoğunu bulabilirseniz: MSI Bravo 17 A4DDR-039XTR Ryzen 7 4800H 16 GB 512 GB SSD RX5500M 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Monster'ı alırken SSD ve HDD ekleyecek misiniz? Bana kalırsa Omen almanız mantıklı olur 512 GB SSD ile geliyor daha sonra siz ekleme yaparsınız uyguna gelir.

2019 serisinden bir HP Omen 15 sahibiyim. Kullandıkları termal macun biraz zayıftı benim aldığım seride ancak undervolt ile ısınmaların önüne geçilebiliyor. Cihazdan oldukça memnunum ben. Aynı dönem içersinde aynı bütçe ile yine bir bilgisayar alacak olsam yine aynı cihazı alırım.

Monster alınmaması için yazılan sebeplere bakınca monster artık 144hz monitör kullanıldığını yazmış, bir de altına iyi bir soğutucu alındığı zaman işlemcisi daha iyi bir bilgisayar almış olunmaz mı? Neden hala önerilmiyor?

Monster alınmaması için yazılan sebeplere bakınca monster artık 144hz monitör kullanıldığını yazmış, bir de altına iyi bir soğutucu alındığı zaman işlemcisi daha iyi bir bilgisayar almış olunmaz mı? Neden hala önerilmiyor
Olay sadece işlemci vs kalitesi değil hocam. Kasa, trackpad, ekran renkleri, ısıya dayanaklılığı, havalandırması, şarj kablosu hepsi birer detay.

Yeni konular

Geri
Yukarı