HP Omen 15-EK0000NT alınır mı?

EvrenNG

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.

HP OMEN Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD, Intel Core i5-10300H, 16 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce RTX 2060 6 GB, IPS 144Hz, FreeDOS, 3A692EA, Siyah: Amazon.com.tr
Bu laptopu almak istiyorum. Bir sıkıntısı var mıdır? Daha iyi önerebileceğiniz bir laptop var mı?
Bir de başka bir konuda ekranının 60 Hz olduğunu söylüyorlardı cidden öyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O Laptoptan bende var, aynı yerden aldım gayet memnunum. Çok iyi bir Laptop renkleri vs de iyi, discrete ye alınca sadece Nvidia GPU da kullanabiliyorsun. Alınabilecek en iyi Laptop bence. Siyah renk olması da güzel.Ekran 144hz. Twitch yayını vs de yapabilirsin.Apex Legends oyunu çok iyi oynanıyor tavsiye ederim, yeni 3v3 modu da geldi artık sürekli istediğim SMG ile oynayabiliyorum.

Son düzenleme:
O Laptoptan bende var, aynı yerden aldım gayet memnunum. Çok iyi bir Laptop renkleri vs de iyi, discrete ye alınca sadece Nvidia GPU da kullanabiliyorsun. Alınabilecek en iyi Laptop bence. Siyah renk olması da güzel.Ekran 144hz. Twitch yayını vs de yapabilirsin.Apex Legends oyunu çok iyi oynanıyor tavsiye ederim, yeni 3v3 modu da geldi artık sürekli istediğim SMG ile oynayabiliyorum.
Merhaba işlemci ekran kartını tam olarak besleyebiliyor mu? Sitede bazı kişilerde ekran kartının kullanım oranının %60-70 oranlarında kaldığını okudum.

Merhaba işlemci ekran kartını tam olarak besleyebiliyor mu? Sitede bazı kişilerde ekran kartının kullanım oranının %60-70 oranlarında kaldığını okudum.
Bende ekran kartı kullanımı %90 ın üzerinde oluyor hep ve zaten Dgpu olarak kullanabiliyorsun laptopu.
Daha doğrusu gpu kullanımı %98 gibi değerler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı