HP Omen 15-EK0002NT mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Müsait değilim şu an. Eve döndüğümde bakacağım.
RAM arızasından şüpheleniyorum ve test istiyorum. Laptopta XMP profili varsa kapatıp test yapın.
Intel RST yani Rapid Storage Technology aygıtının sürücüsü hata çıkartmış güncellenmesi gerekli.
BattlEye kaldır.
Bluetooth sürücünü güncelle.
HP resmi sitesine girip oradan Intel RST için sürücü var mı onu kontrol et.
@3lackbess
Bir de NVIDIA ekran kartı sürücünü 466.47 sürümüne geri düşür.
DDU ile kaldır ve 466.47 sürümünü kur.
Eğer bulamazsan bu aygıt sürücüsü, Intel SATA AHCI Denetleyici sürücüsünü güncelle.

Son düzenleme:
RAM arızasından şüpheleniyorum ve test istiyorum. Laptopta XMP profili varsa kapatıp test yapın.
Intel RST yani Rapid Storage Technology aygıtının sürücüsü hata çıkartmış güncellenmesi gerekli.
BattlEye kaldır.
@3lackbess
Eğer bulamazsan bu aygıt sürücüsü, Intel SATA AHCI Denetleyici sürücüsünü güncelle.
Şu aralar iş yükü açısından yoğun bir dönem geçiriyorum, birkaç gün sonra tüm sonuçları paylaşacağım. İlginiz için çok teşekkür ederim.
BattlEye kaldır.
@3lackbess
Merhaba, bugün testi gerçekleştirdim ve sıfır hata ile test tamamlandı. RST ve Bluetooth güncellemelerini yaptım, sürüm olarak aynı ama tarih olarak daha yeniydiler. BattlEye kaldırdım ancak 466.47 sürümünü Nvidia sitesi üzerinde bulamadım. Sorunun kaynağı sizce ne olabilir, bu problem için endişe etmeli miyim, yardımınız için tekrardan teşekkür ederim. @KojiroHyuga04

Dosya Ekleri

• 20210616_204500.jpg
    20210616_204500.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 20
  • 20210616_204528.jpg
    20210616_204528.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı