HP Omen 15-EK0007NT alınır mı?

Bütçe
17000

Sefa ceylann

Femtopat
Daha fazla  
Animasyon okuyorum (3D, 2D) ve arada da çok büyük olmayan oyunları oynarım. Bir süredir 15-17k bütçe ile laptop bakıyorum. MSI GS66 Stealth 10SE'nin harici ekran kartı sürekli olarak çalıştığından şarjı çok kısa gidiyordu, ASUS ROG Zephyrus'un kamerası yoktu. Büyük bir çıkmazdaydım. Hiçbir laptop tüm ihtiyaçlarımı tam anlamıyla sağlamıyordu. İyi donanım özelliklerinin yanında kaliteli, sade bir kasa da istiyordum. İşim gereği güzel bir ekran da fena olmazdı. Çıkıp bir yerlerde iş yapacağım zaman şarjım da gitsin isterdim. Neyse uzatmadan konuya geleyim, sonunda bu bilgisayarı buldum ve sormak istedim. Sizce bu bilgisayar mevcut durumumda alınır mı, kullanan varsa deneyimleri nelerdir acaba?

Ayrıca durumumu da özetletledim, bu durumda bahsi geçen laptoplar haricinde önerisi olan varsa, önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Animasyon okuyorum (3D, 2D) ve arada da çok büyük olmayan oyunları oynarım. Bir süredir 15-17k bütçe ile laptop bakıyorum. MSI GS66 Stealth 10SE'nin harici ekran kartı sürekli olarak çalıştığından şarjı çok kısa gidiyordu, ASUS ROG Zephyrus'un kamerası yoktu. Büyük bir çıkmazdaydım. Hiçbir laptop tüm ihtiyaçlarımı tam anlamıyla sağlamıyordu. İyi donanım özelliklerinin yanında kaliteli, sade bir kasa da istiyordum. İşim gereği güzel bir ekran da fena olmazdı. Çıkıp bir yerlerde iş yapacağım zaman şarjım da gitsin isterdim. Neyse uzatmadan konuya geleyim, sonunda bu bilgisayarı buldum ve sormak istedim. Sizce bu bilgisayar mevcut durumumda alınır mı, kullanan varsa deneyimleri nelerdir acaba?

Ayrıca durumumu da özetletledim, bu durumda bahsi geçen laptoplar haricinde önerisi olan varsa, önerilere de açığım.

Bu nasıl?

Bunun 2k ekranı var.
Bunun ekranı iyidir hocam hem de içinde RTX 3060 var.
ASUS Rog Zephyrus Ga503qm-hn022 Amd Ryzen 7 5800hs 16gb 512gb Ssd Rtx3060 Freedos 15.6" Fh
Bu size uygundur istediğiniz her şeyi karşılıyor.
Hatta Gigabyte'ın laptopu düşmüş karşılaştırın beğendiğinizi alın.

Son düzenleme:
Asus'tan ya da Msi'dan şaşmayın derim, Pavilion gaming bazı modellerinden ve Monster'dan uzak durun üzülmek istemiyorsanız. Dediğiniz kamerası olmayan Asus laptop alıp yanına webcam alabilirsiniz dünyanın sonu değil.

https://www.hepsiburada.com/hp-omen...ent=HBV00000WTCXH&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c o fiyata bu Omen'i alabilirsiniz hocam ya da 3060'lı bir ürün de atabilirim.
Kasa çok çirkin
Çok sağol ama monster almam ya
Asus'tan ya da Msi'dan şaşmayın derim, Pavilion gaming bazı modellerinden ve Monster'dan uzak durun üzülmek istemiyorsanız. Dediğiniz kamerası olmayan Asus laptop alıp yanına webcam alabilirsiniz dünyanın sonu değil.
Evet o da bir seçenek
Bunun 2k ekranı var.
Bunun ekranı iyidir hocam hem de içinde RTX 3060 var.

Bu size uygundur istediğiniz her şeyi karşılıyor.
Hatta Gigabyte'ın laptopu düşmüş karşılaştırın beğendiğinizi alın.
asus zaten konuda da yazıyo çok iyi ama kamerası olmaması büyük sorun, bir de webcame para verip yanımda taşımak istemem. Ama arkadaşın da dediği gibi dünyanın sonu değil belki onu alıp webcam alabilirim. Gigbyte'ın da o modeli seçenekler arasındaydı ama çevremde hiç kullanan olmamasından kaynaklı bi önyargım var. Bir de kasa kalitesi baya kötü duruyo bilmiyorum belki bana öyle geliyodur ama bildiğim markalar üzerinden gitmeyi tercih ediyorum sanırım. onun haricinde bu attığım omen modeli genel olarak ihtiyaçlarımı karşılayacak gibi duruyo kimse onun hakkında yorum yapmamış ama bilmiyorum..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı