HP Omen 15-EN0004NT alınır mı?

Fatipek

Femtopat
Daha fazla  
Bütçemin bir miktar daha artması sonucu başka laptoplara yöneldim ve aşağıdaki laptopu buldum.
Bu laptop mühendislik programları, yazılım ve oyun konusunda iyi midir, beni 4-5 yıl kadar götürebilir mi? Kullananlar yorum atarsa çok sevinirim. Oyun olarak CS:GO gibi oyunlar oynarım ve Unity gibi programlar kullanacağım. Tavsiye eder misiniz ? Monster ve Casper hariç başka laptop tavsiyelerine de açığım.

Bütçemin bir miktar daha artması sonucu başka laptoplara yöneldim ve aşağıdaki laptopu buldum.
Bu laptop mühendislik programları, yazılım ve oyun konusunda iyi midir, beni 4-5 yıl kadar götürebilir mi? Kullananlar yorum atarsa çok sevinirim. Oyun olarak CS:GO gibi oyunlar oynarım ve Unity gibi programlar kullanacağım. Tavsiye eder misiniz ? Monster ve Casper hariç başka laptop tavsiyelerine de açığım.
Alınmaz @Radeon RX 5500M hocam her yere sizi etiketliyorum ama ben bilmiyorum laptopları.

Vaktin varsa 3050ti'lı cihazları bekle. Bu fiyata 1660ti olan cihazlar hatta denk getirirsen 2060'lı cihazlar getirebilirsin; azıcık işlemci fedasıyla.

Bu laptop mühendislik programları, yazılım ve oyun konusunda iyi midir, beni 4-5 yıl kadar götürebilir mi? Kullananlar yorum atarsa çok sevinirim. Oyun olarak CS:GO gibi oyunlar oynarım ve Unity gibi programlar kullanacağım. Tavsiye eder misiniz? Monster ve Casper hariç başka laptop tavsiyelerine de açığım.

1660 Ti'lı laptop bakmanız lazım.

Merhaba Bende Seninle aynı durumdayım %30 oyun kalan zaman ile yazılım Senden farklı olan tarafım sen Unity ile oyun üzerinde çalışıyorsun ben Python

Ben En iyi seçenek olarak

İki laptopu buldum Acer'da arka kapak sökmek garantiyi devre dışı bırakıyormuş bu yüzden ASUS tarafı biraz daha ağır basıyor bende

Bunları görmüştüm bende. Acer için Single Channel diyorlardı yorumlarda ayrıca fazla ısındığıda belirtilmişti ama bu benim gördüklerim belki öyle değildir. Acer kullanan birisi konuyu görürse aydınlatabilir bizi. ASUS iyi gibi fakat bir yerde işlemcinin, ekran kartına ağır gelebileceğini görmüştüm ve 8 GB RAM olması pek hoşuma gitmedi. Ryzen 7 4800 işlemcisini i7-10870 Kadar güçlü diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı