HP Omen 15-EN1012NT 13919TL!

Makaleler
2
Daha fazla  
Yanda tek fan ızgarası var, altında hava alma yeri nasıl resimlerde yok. O işlemciyi bu şekilde soğutabilirse helal olsun ama nedense hiç sanmıyorum. Alacak olanlar detaylı ısı testi görmeden almasın.

Yanda tek fan ızgarası var, altında hava alma yeri nasıl resimlerde yok. O işlemciyi bu şekilde soğutabilirse helal olsun ama nedense hiç sanmıyorum. Alacak olanlar detaylı ısı testi görmeden almasın.

Bu kasası işlemciyi rahat soğutuyor. 90 üstüne sadece anlık olarak çıkartıyor.

Base Clock.
3.2GHz
Max Boost Clock.
Up to 4.4GHz

90 üstüne anlık çıkıp inince işlemci çalışma frekansı ne seviyede oluyor acaba? Asıl önemli nokta burası. Detaylı dedim o yüzden.

Her cihazda olduğu gibi 1 saniyelik olarak çıkıp iniyor. ROG da da aynı Legion'da da.

Bu fiyata alınabilir bir ürün. Ama "Yakın fiyata sadece Monster'lar bulunuyor." demek yanlış bilgi sayılabilir:
Omen bu fiyattayken Predator Helios tercih edilesi değil.

Her cihazda öyle değil.

Ağır oyunlarda Predator bile anlık olarak yükselip iniyor. Ben kasa kullanmaktayım ve kasamda bile böyle. 53-56 derece iken anlık 63-64 derce oluyor ve geri düşüyor. İşlemci GHz kısmıyor.
Bu fiyata alınabilir bir ürün. Ama "Yakın fiyata sadece Monster'lar bulunuyor." demek yanlış bilgi sayılabilir:

Bu ürünü görmemiştim. Bu da güzelmiş. Ama dediğiniz gibi;

Geri
Yukarı