HP Omen 15 EN1014NT vs HP victus 16 D1014NT

Erayv7

Centipat
Daha fazla  
Neden Omen? Sebep de söyleyin bari.
Omen kullanıcısıyım, pavilion ve Victus serilerini de kullandım. Pavilion ve Victusa göre içindeki parçaların kalitesi aşırı fark ediyor.
En basitinden örnek vermem gerekirse, Fanların bıçak sayısı, radyatör uzunluğu, iletken kalitesi vs vs.

Omen kullanıcısıyım, pavilion ve Victus serilerini de kullandım. Pavilion ve Victusa göre içindeki parçaların kalitesi aşırı fark ediyor.
En basitinden örnek vermem gerekirse, Fanların bıçak sayısı, radyatör uzunluğu, iletken kalitesi vs vs.
İŞlemciler arasında önemli ölçüde fark var. Diğer yanlardan da kayda değer bir fark yok. Victus daha mantıklı.

İŞlemciler arasında önemli ölçüde fark var. Diğer yanlardan da kayda değer bir fark yok. Victus daha mantıklı.
İşlemci uğruna kondansatör, ekran, kasa, batarya gibi unsurlardan vazgeçmek bana saçma geliyor açıkçası. Zaten cayır cayır yanacağından ötürü o işlemciyi bile tam güçte kullanabileceğini sanmıyorum.

Tabiki arkadaş bilir.

Omen kullanıcısıyım, Pavilion ve victus serilerini de kullandım. Pavilion ve victusa göre içindeki parçaların kalitesi aşırı fark ediyor.
En basitinden örnek vermem gerekirse, fanların bıçak sayısı, radyatör uzunluğu, iletken kalitesi vs vs.

Fan sesinin en rahatsız edici olduğu model hangisiydi bilgilendirseniz mükemmel olur.

Fan sesinin en rahatsız edici olduğu model hangisiydi bilgilendirseniz mükemmel olur.
Fan sesi hiç bir modelinde rahatsız edici değil. Ses yapmasının sebebi 4600-5000 devir dönebiliyor olması. Bilgisayarda rtx açık full ayarda cyberbug oynadığımda 66 derece dereceyi geçmiyor pc. Fanı manuel curve yaparsanız, o zaman gürültü de kesiliyor çünkü 66 derecede 3000 devir yeterli.

Ekran aynı, kasa aynı, batarya aynı.
Aynen kardeşim :D.

1659953643547.png

Yeni konular

Geri
Yukarı