HP Omen 15-EN1015NT vs Lenovo Legion 5

Anladım, çok teşekkürler. Omen'in pil süresi hakkında bir bilgin de var mı acaba? RAM'leri değiştirmeye kalktığımda da nasıl RAM tercih etmeliyim ve nasıl süreç izlemeli?

Hocam ilk olarak 70wh 60wh dediğimiz şey bataryaydı. Ne kadar fazla ise o kadar iyi. Omen'de 70 Legion 5'te 60 vardı. Devamlı durmadan YouTube izlerken 8.5 saat dayandığı yazıyor. 2 saat Witcher 3 oynayabiliyorsun şarjda. Alttaki SS'te de gözüküyor zaten. Sitede de 9 saat civarı bir yazı vardı. Kısaca şarda uzun götürür. Legion 5 60 eğil 80wh bataryalı olan olsaydı 10.5 saat gittiğini görebiliyorsun. Çoğu laptopun incelemesi var listede :)

1632077206180.png

Hocam ilk olarak 70wh 60wh dediğimiz şey bataryaydı. Ne kadar fazla ise o kadar iyi. Omen'de 70 Legion 5'te 60 vardı. Devamlı durmadan YouTube izlerken 8.5 saat dayandığı yazıyor. 2 saat Witcher 3 oynayabiliyorsun şarjda. Alttaki SS'te de gözüküyor zaten. Sitede de 9 saat civarı bir yazı vardı. Kısaca şarda uzun götürür. Legion 5 60 eğil 80wh bataryalı olan olsaydı 10.5 saat gittiğini görebiliyorsun. Çoğu laptopun incelemesi var listede :)

Eki Görüntüle 1169419
Sanırım birazdan HP Omen'i alacağım. Yardımlar için çok teşekkürler :)

Dün indirimli haliyle stoklar tükendiği için maalesef Omen'i alamadım. :') Yani şu an yine 3 model arasındayım ve bu fiyat bantlarında alınır mı emin olamadım.

Omen'in bu versiyonu 14 bin civarında geziyordu 8gblik versiyonun fiyatı çıkınca bu da fırlamış. Aldığımda beni oldukça götürsün istediğim için, bu modellerden hangisini tercih etmeliyim ve fiyatlarına değer mi? Kurgu kısmında benim için gücü önemli olduğu için de bu üç işlemci arasında nasıl bir sıralama olur, ne kadar fark eder? Başka bir öneriniz varsa da çok memnun olurum.

Geri
Yukarı