HP Omen 15 için soğutucu önerisi

Baran Gölge

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar, Omen15 laptop aldım odamın sıcaklığı ve oyunların ağırlığı bakımından ister istemez sıcaklık artıyor. CPU 70-80 derece arası ekran kartı ise 65-75 sıcaklık değerleri normal mi ve önereceğiniz soğutucu fan var mı?

https://www.hepsiburada.com/hp-omen...sinabilir-bilgisayar-4h0j0ea-p-HBCV00001OCNIL

Hocam Omen 17 cihaz kullanıyorum. Büyüklüğünden ötürü uygun bir soğutucu bulamadım. Fakat kendi soğutması gayet başarılı çalışıyor. Henüz bir performans kaybı vs. yaşamadım. Sıcaklıklar 98 dereceyi kadar gördü bende.

Hocam Omen 17 cihaz kullanıyorum. Büyüklüğünden ötürü uygun bir soğutucu bulamadım. Fakat kendi soğutması gayet başarılı çalışıyor. Henüz bir performans kaybı vs. yaşamadım. Sıcaklıklar 98 dereceyi kadar gördü bende.
Sıcaklık değeri 80e kadar çıkıyor cpu da bu sıkıntı çıkarmaz değil mi? Ayrıca bazen oyunda lag tarzı bir şey oluyor darboğaz olma ihtimali nedir?

Sıcaklık değeri 80e kadar çıkıyor CPU da bu sıkıntı çıkarmaz değil mi? Ayrıca bazen oyunda lag tarzı bir şey oluyor darboğaz olma ihtimali nedir?

HP Omen serisinde henüz darboğaz şikayeti duymadım ben. Bunu yapan mühendis onu da düşünmüştür bence :D Bir sıkıntı çıkarmaz o sıcaklık değeri.

HP Omen serisinde henüz darboğaz şikayeti duymadım ben. Bunu yapan mühendis onu da düşünmüştür bence :D Bir sıkıntı çıkarmaz o sıcaklık değeri.
Hunt Showdown oynarken lag oluyormuş gibi oluyor ancak internetim iyi. Bu yüzden aklıma darboğaz sorunu geldi Fps de ani düşüşler oluyor çünkü. Ping veya paket loss ani fps düşüşüne neden olur mu ?

Hunt Showdown oynarken lag oluyormuş gibi oluyor ancak internetim iyi. Bu yüzden aklıma darboğaz sorunu geldi FPS de ani düşüşler oluyor çünkü. Ping veya paket loss ani FPS düşüşüne neden olur mu?

Hayır bunlar FPS'i etkilemez. En azından ben öyle biliyorum. Omen Gaming Hub'tan Performance Control kısmına gelip buradan performance moduna alıp fan Speed'i Max yapıyor musunuz oyun oynarken?

Yeni konular

Geri
Yukarı