HP Omen 15 Isınıyor Mu?

Hocam Gamegaraj 17.3 inç ve max q o yüzden olmaz. Acer de single ram biraz daha masraf çıkarıyor o da bütçeyi aşıyor. Omen alınır mı? Yoksa ROG 3050+Ryzen 7 5800HS model mi alınmalı?

5800H+3070 HP Omen kullanıyorum. Bilmeden konuşmayın. Battlefield 5 oynarken max 85 derece görüyorum. İnternetten bakabilirsiniz. Laptop şuan en iyi soğutmaya sahip laptoplardan biri. Özellikle HP alınmaz lafı dünyanın en kısa fıkrası olabilir.
Çok teşekkürler hocam 5600H+3060 modelini alacaktım ama bugün bu sorunu duydum. Sorun yokmuş teşekkürler.

Çok teşekkürler hocam 5600H+3060 modelini alacaktım ama bugün bu sorunu duydum. Sorun yokmuş teşekkürler.
Gönül rahatlığı ile alabilirsin hocam. Şunu da izlersen dediklerimi anlamış olursun. FPS değil de soğutma kısmına bakarsan senin için daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gönül rahatlığı ile alabilirsin hocam. Şunu da izlersen dediklerimi anlamış olursun. FPS değil de soğutma kısmına bakarsan senin için daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır tekrar teşekkürler.

Hocam bütçeyi aşıyor 8 binden 13e çıkardım daha çıkaramam sınır 13 maalesef belki 13.1 13.2 olabilir ama 13.6 çok üstelik Single RAM ile geliyor galiba biraz RAM masrafı yapmam gerekecek. HP Omen mi ASUS ROG mu? 5600h+3060 vs 5800HS+3050 vs i5 10300H + 2060 MUX.

Bütçemizden isteklerimize derdimiz aynı. Doğru notebooku bulduğunuzda haberleşelim. Ben de 8-9'dan 12-13 bandına çıktım, bulamıyorum isteğim 3060'lı model ama dediğim gibi.

Bütçemizden isteklerimize derdimiz aynı. Doğru notebooku bulduğunuzda haberleşelim. Ben de 8-9'dan 12-13 bandına çıktım, bulamıyorum isteğim 3060'lı model ama dediğim gibi.
Aynen hocam. Ama benim daha zamanım var araştırıyorum hala. Siz alınca beni etiketlerseniz sevinirim. 3060 Omen ve Ryzen 7 ROG arasında kaldım.

Aynen hocam. Ama benim daha zamanım var araştırıyorum hala. Siz alınca beni etiketlerseniz sevinirim. 3060 Omen ve Ryzen 7 ROG arasında kaldım.

Yukarıda ısınma sorunu yokmuş dediniz nasıl vardınız bu sonuca beni de aydınlatın lütfen. :)

Ayrıca 3050 ve 3050 Ti 4 GB üstü VRAM isteyen oyunlarda bayağı eziliyor 3060 karşısında. Kafalar karışık.

Son düzenleme:

Aynı durumlar benim için de geçerli aklınıza yatan en uygun modeli benimle de paylaşırsanız sevinirim.

Yukarıda ısınma sorunu yokmuş dediniz nasıl vardınız bu sonuca beni de aydınlatın lütfen. :)
Hocam bu arkadaş açıklamıştı hem de Omen kullanıcısı olarak.
Ayrıca 3050 ve 3050 Ti 4 GB üstü VRAM isteyen oyunlarda bayağı eziliyor 3060 karşısında. Kafalar karışık.
Hocam ben yüzde 80 90 Espor oyunları oynuyorum. O yüzden çok sorun olacağını sanmam tüm arkadaşlarım 1650/Ti kullanıyor. Tek başıma onların kaldırmadığı oyunları çok fazla oynar mıyım bilmiyorum. Ama i7 10750h+1650Ti kullanan arkadaşım, R5 5600H+3060 kullanan modeldeki laptoptan fazla FPS alıyor. Kafamı karıştıran da bu. 8 Bin liralık model nasıl 13 Bin liralık modelden yüksek FPS alır ki? Bu yüzden ROG düşünebilirim kafam karışık. Ekim Kasım gibi Ryzen 7 3060 modeller indirime girerse onlardan almayı düşünüyorum. Eğer piyasa aynı bu şekilde olursa işim Zor :)

Geri
Yukarı