HP Omen 15 şarja takılıyken ısı değeri yükseliyor

Eternal Rest

Hectopat
Arkadaşlar tekrar tekrar konu açıyorum özür dilerim ama şunu halletmeden rahat edemeyeceğim. Bu laptopu dün aldım. Şarjdayken, boştaki sıcaklık değeri 70 derece civarı oluyor. Ama şarjdan çıkardığımda 50 derece civarlarına düşüyor. Ama stabil de kalmıyor. 50 iken bir anda 55-65 dereceye çıkıp geri iniyor. Bu sanırım sıkıntılı. Ve iade etmek istediğimde işi yokuşa sürecekler. Ben bunu hangi bahaneyle iade etmeliyim? Çünkü sıkıntılı desem beni servisle falan uğraştıracaklar. Gerçekten aşırı şanssızım şu teknoloji konusunda. Başka arkadaşlarınkini okudum çoğunluk ısınmıyor diyor. Siz yine de HP Omen 15'den uzak durun.

Ek Bilgi: Değerler bu seviyede olduğu için oyun oynamayı denemedim bile.

Son düzenleme:
Çok uzun zaman önce laptop kullanmış olsam da şarj da laptopun ısınmasının normal olduğunu düşünüyorum. Pilde daha az ısınma sebebi tam performans ile çalışmadığı içindir. Şarjda oyun oynarken 100dereceleri görüyorsan eğer kimine göre sorun olduğunu bilmelisin.

Çok uzun zaman önce laptop kullanmış olsam da şarj da laptopun ısınmasının normal olduğunu düşünüyorum. Pilde daha az ısınma sebebi tam performans ile çalışmadığı içindir. Şarjda oyun oynarken 100dereceleri görüyorsan eğer kimine göre sorun olduğunu bilmelisin.
Şimdi Fortnite indiriyorum hocam. Onda da bakacağım bütün ayarları fulleyip. Sıcaklık anormal değerlere gelirse direkt iade edeceğim ne olursa olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı