HP Omen 16 ve Legion 5 serisi beklenmeli mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz bir inceleyin. 5. dakika falandı. Bu fiyata 3060'lı başka model yok. Soğutucu ile halledilebilir belki bir şeyler.
Hocam Cyberpunk ısı değerleri bir tık normal gibi de olsa sonraki oyunlarda da bu sıcaklıklarda olması şüphelendiriyor. Uzun vadede sorun çıkarabilir bence. Klavyede hissedilmiyor ama kasa içi çok sıcakmış. Konu açacağım şuanda müsait değilim en geç akşam açarım orada sizi etiketlerim takibe alırsınız. Ya da siz de açabilirsiniz beni etiketleyebilirsiniz. Bir de ROG Strix Ryzen 7 5800HS+3050 modelin ısı değerlerine bakacağım. Cyberpunk dışındaki diğer oyunların isimlerini söyler misiniz acaba size zahmet.

Linki var mı olay yerinin? 5600h nasıldır, onunla alakalı bir problem gördünüz mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
5:50'de en yüksek sıcaklık olarak 5800H gözüküyor. Oyunlarda FPS limiti konularak çözülebilir ancak yazılımlarda nasıl bir etkisi olur bilgim yok. 5600H ve 5800H TDP değerleri aynı. Her ikiside 4600H ve 4800Hden fazla ısınıyor HP Omen 15de.

Ayrıca bu balanced modunda 200 Watt adaptör koydukları için zaten işlemci gücünü 35 Watt değerine sabitlemişler. İşlemciyi tam güçte çalıştıramıyorsun. Performance modunda sanırım 45-54 Watt erişebildiğinden dolayı şarjda kullanırken yüzde 79 seviyesine düşüyor. Jarrod tech kanalındaki HP Omen 15 videosunda da bundan bahsediyor 4:35'de. Yukarıdaki mesajlarda o yüzden tekrar atmadım videoyu.

Omen 16 cayır cayır hocam. Tavsiye etmiyorum.

Sanırım bu videoyu izlediniz. Ben kutu açılış videosuna bakmıştım en son bu videosunu yeni gördüm. AMD+AMD konfigürasyonlu modelmiş 95-96 derece işlemci sıcaklığı bu kalınlıkta kasa için çok fazla. Sitesinde iyileştirmeler yapıldı yazıyordu güya. Intel sürümünü merak ediyorum. Fiyat olarak AMDli modelden 100 dolar fazla gözüküyor US sayfalarında.

Siz bir inceleyin. 5. dakika falandı. Bu fiyata 3060'lı başka model yok. Soğutucu ile halledilebilir belki bir şeyler.
Hocam 3050 Ryzen 7 5800HS ROG Strix laptopta Cyberpunk ısı değerleri 75 82 arası değişiyor. R7, R5 ten daha fazla ısınmıyor mu? Bana normal değil gibi geldi Omen.

Yeni konular

Geri
Yukarı