HP Omen 17 17-CM2005NT laptop nasıldır?

Efsane4444

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba forumdaşlar. Bütçem dahilinde bu ürünü almaya karar verdim fakat herhangi bir detaylı incelemesini bulamadım forumda. Bilgi sahibi olanlar var ise güncel bilgilerini ekleyebilir mi? En azından HP Omen serileri hakkında 16 ve 17 serileri konusunda kronik problemler var mıdır çok kafaya taktım. MSI katana serisi ve Omen arasında kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim bilgisayarın özelliklerini aşağıya iletiyorum.
HP Omen 17-CM2005NT 7P6D8EA 8 GB RTX4060 13. nesil Intel i7-13700hx 16 GB RAM 1TB SSD 17.3 inç QHD 165Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Vallahi hocam deli cihaz. Tabii fiyatı ne kadar bilmiyorum ama, ben geçen Casper aldım i7 13700hx, 32 GB RAM, 4060 140W. Aşırı sağlam donanımlı fakat çok ısınıyor. Yani almışken iyi bir şey alın. İade edip ben de Omen alacak gibiyim ama stoklara gelmedi bir türlü...

Evet şu anda piyasada yok almışken iyi bir şey alıyorum diye kronik sorununu bir anakartta almak istemiyorum, o yüzden kafama takıldı Omen anakartlari iyi midir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet şu anda piyasada yok almışken iyi bir şey alıyorum diye kronik sorununu bir anakartta almak istemiyorum, o yüzden kafama takıldı Omen anakartlari iyi midir sizce?

Evet Omen anakartları iyidir, HP'nin sağlam cihazları. 17 kasasında kronik sorun bilinmiyor, arkadaşınız kapalı kutu olarak kaça satıyor acaba size? Sıfır fiyatına güzel bir cihaz fakat size kaça satıyor?

35 bin TL için anlaştım. Fiyati benim icin bu sekilde yaptı. Normalde 40 diyordu.

Bu fiyata sıfır Casper modeller var, size çok iyi bir fiyat vermiş. Direkt alabilirsiniz. Casper modeller Omen'in yanına yaklaşamaz.

Orası öyle tabii ki ama insan ne kadar ucuz da olsa korkuyor, aldığım ürün kötü çıkınca soğurum diye.

Omen 17'ler gayet başarılı modeller, sanmam sorun olacağını.

Geri
Yukarı