HP Omen 17 17-CM2005NT laptop nasıldır?

Yardımınız için çok sağ olun, ben de satın aldıktan sonra kullanıcı deneyimlerimi yarından sonra size aktaracağım. En azından benden sonrakilere faydalı olsun, emeğiniz için çok sağ olun tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Vallahi hocam deli cihaz. Tabii fiyatı ne kadar bilmiyorum ama, ben geçen Casper aldım i7 13700hx, 32 GB RAM, 4060 140W. Aşırı sağlam donanımlı fakat çok ısınıyor. Yani almışken iyi bir şey alın. İade edip ben de Omen alacak gibiyim ama stoklara gelmedi bir türlü...

Sizin aldığınız modelin tam linkini atar mısınız? Tam olarak hangi model bu? Excalibur almayı düşünüyorum da F/P olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin aldığınız modelin tam linkini atar mısınız? Tam olarak hangi model bu? Excalibur almayı düşünüyorum da F/P olduğu için.

Cihaz buydu hocam ama stoklarda yok. Ben 34K vermiştim. Her şeyiyle çok iyi tek kusuru fan sesi. Boştayken dengeli veya güç tasarrufunda kullanırsanız rahatsız etmiyor. İade etme durumum vardı vazgeçtim sanırım. Casper Excalibur G911.1370-DFB0X-C Intel Core i7-13700HX 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4060 Freedos Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı