HP Omen 17 aldıktan sonra yapılması gerekenler

Ben başka bir satıcıdan aldım. BT Teknoloji. HP ile 2 gün boyunca mailleştim direk satıcıya gitmedim, HP onay verdikten sonra satıcıya gittim ürünü teslim ettim.
Zaten bu iade talebi konusunda sorun yaşatan şeyin HP değil satıcı firma olduğunu tahmin ediyordum. Neyse hayırlı olsun hocam yenisi. Fanda ıslık sesi mevcut mu ufak ufak? Sanırım tüm modellerde var ama eğer yoksa ben de bi sorunun çözümü için götürmeyi düşünüyorum.

Zaten bu iade talebi konusunda sorun yaşatan şeyin HP değil satıcı firma olduğunu tahmin ediyordum. Neyse hayırlı olsun hocam yenisi. Fanda ıslık sesi mevcut mu ufak ufak? Sanırım tüm modellerde var ama eğer yoksa ben de bi sorunun çözümü için götürmeyi düşünüyorum.
Fanda anormal bir ses yok şuan ama yükte ne olur bilemiyorum. Pek bir şey kurmadım şuan ama anormal bir ses olursa yazarım.

Fanda anormal bir ses yok şuan ama yükte ne olur bilemiyorum. Pek bir şey kurmadım şuan ama anormal bir ses olursa yazarım.
Yük ile alakalı değil hocam. Zaten boşta 1800-2000 rpm'de duyuluyor şu ses;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda "odd pulsing fan noise" diye belirtilen kısımda örneği mevcut.

Böyle bir ses mevcut değil şuan.
Yük ile alakalı değil hocam. Zaten boşta 1800-2000 rpm'de duyuluyor şu ses;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda "odd pulsing fan noise" diye belirtilen kısımda örneği mevcut.

Ben başka bir satıcıdan aldım. BT teknoloji. HP ile 2 gün boyunca mailleştim direk satıcıya gitmedim, HP onay verdikten sonra satıcıya gittim ürünü teslim ettim.

Ben geçen hafta çarşamba gönderdim cihazı ki HP global benim de değişim yapmama izin vermişti ama halen aldığım yerden bir dönüş olmadı bekliyorum ne olacak diye. Ki ben bir de HP'ye mail ile seside ilettim buraya da attığım bir sesti nasıl oluyorsa HP sesi duyamadı bile anlamadığım bir şekilde benim cihazımda coil whine benzeri bir ses vardı.

Ben geçen hafta çarşamba gönderdim cihazı ki HP global benim de değişim yapmama izin vermişti ama halen aldığım yerden bir dönüş olmadı bekliyorum ne olacak diye. Ki ben bir de HP'ye mail ile seside ilettim buraya da attığım bir sesti nasıl oluyorsa HP sesi duyamadı bile anlamadığım bir şekilde benim cihazımda coil whine benzeri bir ses vardı.
Hocam zorluğu kesinlikle GPN çıkartıyor diye düşünüyorum. Hatta GPN'nin sorunlu cihazlar sattığını bile düşünmüyor değilim.

Hocam zorluğu kesinlikle gpn çıkartıyor diye düşünüyorum. Hatta Gpn'nin sorunlu cihazlar sattığını bile düşünmüyor değilim.

Vallahi bende öyle düşünmüyorum dersem yalan söylemiş olurum açıkçası fiyatlar aynı olsa inanın direk iade eder başka satıcıya yönelirdim ama şu an bildiğiniz ellerinr düştüm artık.

@Str0xy ya ben Burdaki insanlara inanmıyorum. yarısından fazlası yalan söylüyor çoğu çoluk çocuk bu insanların. bugün aramadığım yer kalmadı herkesin anasını sevindirdin söverken servis, aldığım yer, HP, trendyol, Avrupa global sonuç vs yok attığı mail bu şekilde pentanın en son:

Sizin görüşmüş olduğunuz yer hp çağrı merkezidir. Bizim ürünü başvuru yaptığımız yer yurtdışı birimidir. Talebi ilettik, onay geldiğinde sonuçlandıracağız.

Merhaba,

Servis işlemleri devam etmektedir. Hp yurtdışından onay beklenmektedir.

@Str0xy ya ben Burdaki insanlara inanmıyorum. yarısından fazlası yalan söylüyor çoğu çoluk çocuk bu insanların. bugün aramadığım yer kalmadı herkesin anasını sevindirdin söverken servis, aldığım yer, HP, trendyol, Avrupa global sonuç vs yok attığı mail bu şekilde pentanın en son:

Sizin görüşmüş olduğunuz yer hp çağrı merkezidir. Bizim ürünü başvuru yaptığımız yer yurtdışı birimidir. Talebi ilettik, onay geldiğinde sonuçlandıracağız.

Merhaba,

Servis işlemleri devam etmektedir. Hp yurtdışından onay beklenmektedir.
Maalesef HP Destek'ten aldığımız rapor sadece ürünün bizden alınıp incelenmesi için gerekli ön kabul formu diyebiliriz. Ürün ordan oraya gidiyor distribütör ne kadar sürede geri dönerse kargo süreçleride malum. Ben haftasonu çalışmadıkları için bugün götüremedim, satıcı firmayada sordum süreci hızlandırabilmek için pazartesi günü kendim direkt Penta'ya götürmeyi düşünüyorum.

Maalesef HP Destek'ten aldığımız rapor sadece ürünün bizden alınıp incelenmesi için gerekli ön kabul formu diyebiliriz. Ürün oradan oraya gidiyor distribütör ne kadar sürede geri dönerse kargo süreçleride malum. Ben hafta sonu çalışmadıkları için bugün götüremedim, satıcı firmayada sordum süreci hızlandırabilmek için pazartesi günü kendim direkt Penta'ya götürmeyi düşünüyorum.

Süreç bizde aracı firma olduğu için uzuyor tabii aracı firmadan firmaya göre değişiyor ama inşallah benim istediğim sıkıntısız atlatmak.

Geri
Yukarı