HP Omen 17 aldıktan sonra yapılması gerekenler

6 ay geçmediği sürece parça değişimi yapmıyorlar bize öyle söylenmişti.
Valla bunların sağları solları hiç belli olmuyor maalesef. Ben de anlam veremiyorum artık. Tek istediğim şey bilgisayarıma bir an önce kavuşabilmek. O da geç olacak gibi bu yurt dışı fiyaskosu yüzünden.

Vallahi bunların sağları solları hiç belli olmuyor maalesef. Ben de anlam veremiyorum artık. Tek istediğim şey bilgisayarıma bir an önce kavuşabilmek. O da geç olacak gibi bu yurt dışı fiyaskosu yüzünden.

Vallahi ben iade ettim kurtuldum inşallah daha fazla uğraşmadan hemen çözülür başkada sorun yaşamazsın.

Aynı problemler bir alt varyantta da var mı?
11800h + 3060 içeren model gibi.

Ben o varyantta anakart arızası sebebi ile iade ettim 100 dereceleri görüyordu.

İyi dileklerine sağlık. Gönül isterdi ki 3070 MSI, ama işte, ameriga kim ki ya?

Vallahi ben hem iş yerim hem evde oyun için kullanırım dedim ama şu an laptoptan vazgeçtim hem iş yerim hem de ev için masaüstü toplayacağım.

Direkt anakart arızası mı yoksa macun problemi mi yaşıyordunuz?

Bilgisayarı açıp bakmadım 100 dereceleri gördüğü için gönderdim servise anakart arızası diye bilgi verdiler 3070 lisini alan bir arkadaş vardı aynı sorun onda da vardı 100 derecenin üstüne çıkıyordu ona da anakart arızası dediler.

Bilgisayarı açıp bakmadım 100 dereceleri gördüğü için gönderdim servise anakart arızası diye bilgi verdiler 3070 lisini alan bir arkadaş vardı aynı sorun onda da vardı 100 derecenin üstüne çıkıyordu ona da anakart arızası dediler.
Anladım teşekkür ederim.
Bazı forum kullanıcıları "macun taşıyor" gibi bir tabir kullanıyorlardı, o sebeple sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı