HP Omen 17 alınır mı?

Hocam alsam iyi olur sanki ya. Laptop fanlarımın daha uzun sürede gitmesini, rulmanlarının daha dayanıklı olmasını istiyorum. Tavsiyen için teşekkürler :)

Bizimle paylaşırsanız seviniriz hocam, ne deseniz haklısınız. İyi sosyaller :)

Hocam vergi indirimi ne zaman gelir belli değil ama tüm vergiler kaldırılırsa %50'ye yakın bir indirim geliyor. (bende attığınız laptop modelini almayı düşünüyorum.)

Vergi indirimine kadar dolar daha da yükselir, pek bir kazancınız olmaz. Ayrıca Türkiye'de çok fazla fırsatçı satıcının olduğunu da hatırlatmak isterim. Beklemek her yönden kayıptır.

Modele gelecek olursak soğutma performansı oldukça iyidir. Özellikle arka kısmın tamamen ızgaralı olması çok iyi. Sıcak havayı daha iyi tahliye ediyor. Performansı yüksek ve MUX Switch var. Ekranı gayet iyi. 83 Wh pili var, açıkçası fena değil. Klavyede numerik olmaması bana göre eksi çünkü 17.3 inç.

Ama her türlü Asus ROG modellerden daha kaliteli bir laptop. Alınır.
nümerik tuş takımı yokluğu açıkçası bana çok koymaz hocam, bilgilendirme için sağolun. ayrıca laptop ramlerini çıkartıp 2*16 ram yapmak istiyorum, ne dersiniz ?

Nümerik tuş takımı yokluğu açıkçası bana çok koymaz hocam, bilgilendirme için sağ olun. Ayrıca laptop RAM'lerini çıkartıp 2*16 RAM yapmak istiyorum, ne dersiniz?

Laptopta zaten halihazırda 16 GB RAM bulunuyor çıkarmanız gerek yok yanına 1 adet daha almanız yeterli.

Hocam vergi indirimi ne zaman gelir belli değil ama tüm vergiler kaldırılırsa %50'ye yakın bir indirim geliyor. (bende attığınız laptop modelini almayı düşünüyorum.)
hocam yarı yarıya değil sanırım, laptoplardan %18 vergi alınıyor sanırım o muaf edilecekmiş.

Laptopta zaten halihazırda 16 GB RAM bulunuyor çıkarmanız gerek yok yanına 1 adet daha almanız yeterli.

Hocam boşta slot yokmuş, o yüzden öyle dedim. Siz birini çıkartıp 24 GB RAM yapmamı mı önerdiniz?

Hocam yarı yarıya değil sanırım, laptoplardan %18 vergi alınıyor sanırım o muaf edilecekmiş.

O sadece KDV, ÖTV TRT ve kültür bakanlığı vergisi eklenince %50'ye yakın oluyor bende bazı yerlerde %18 bazı yerlerde tüm vergiler yazdığı gördüm.

Hocam yarı yarıya değil sanırım, laptoplardan %18 vergi alınıyor sanırım o muaf edilecekmiş.

Hocam boşta slot yokmuş, o yüzden öyle dedim. Siz birini çıkartıp 24 GB RAM yapmamı mı önerdiniz?

Hocam laptopta şu an 1*16 mı yoksa 2*8 mi RAM var.

aynen hocam, bakalım dolara da belli olmaz şahsen beklemek istemiyorum da en geç 20 gün sonra almam gerekiyor :)

O sadece KDV, ÖTV TRT ve kültür bakanlığı vergisi eklenince %50'ye yakın oluyor bende bazı yerlerde %18 bazı yerlerde tüm vergiler yazdığı gördüm.

Hocam laptopta şu an 1*16 mı yoksa 2*8 mi RAM var.
Çift kanal 16 hocam. 2*8 yani.

O üzdü hocam ya. Normalde ben bunun 32'lik modelini alacaktım stokta kalmamış. GPN Teknoloji tüm dijital mağazalara (Hepsiburada, Amazon, Trendyol ,Teknosa vs) ilan koymasına rağmen bir günde Akakçe'de ürün bulunamadı dedi yoksa uğraşmazdım RAM almakla. Satsam nasıl satacağım elimde kalacak maalesef.

O üzdü hocam ya. Normalde ben bunun 32'lik modelini alacaktım stokta kalmamış. GPN Teknoloji tüm dijital mağazalara (Hepsiburada, Amazon, Trendyol, Teknosa vs) ilan koymasına rağmen bir günde Akakçe'de ürün bulunamadı dedi yoksa uğraşmazdım RAM almakla. Satsam nasıl satacağım elimde kalacak maalesef.

Sahibindende falan atabilirsiniz hiç kullanılmadı diye 200₺ aşağısına net alırlar.

Geri
Yukarı