HP Omen 17-CK0004NT 4G8k9EA sıcaklık değerleri nasıl?

Birde bende cihaz bu şekilde duruyor masada
Yapacak bir şey yok iade edecez en kötü. O cihaz da o işlemcinin 100 dereceleri görmesini hala aklım almıyor.
Coil whine sesi vardı diğer alan arkadaşlarda

Dosya Ekleri

• received_572584247522448.jpeg
    received_572584247522448.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 69
hine

coil whine çok dert edeceğim bir şey değil de dediğim gibi diğer kullanan arkadaşların işlemci sıcaklık değerleri önemli.

hine

coil whine çok dert edeceğim bir şey değil de dediğim gibi diğer kullanan arkadaşların işlemci sıcaklık değerleri önemli.
Çoğu kullanıcı 90 dereceye kadar sorun olmaz diyor. GPU içinde 87 dereceye kadar normal diyor. 90 normal ama üstü tehlike 1. Sene dolmadan macun namına bişey kalmaz cihazda gibime geliyor.
Bu arada kafanı karıştırmak istemedim. Benim başıma ve yabancı formlar da böyle bişey görünce yazıp bilgi vereyim dedim. Gerçekten bu paralara alınacak güzel cihaz. Ama dediğim gibi ya, benim şanssızlığım yada teknik sorun.

Çoğu kullanıcı 90 dereceye kadar sorun olmaz diyor. GPU içinde 87 dereceye kadar normal diyor. 90 normal ama üstü tehlike 1. Sene dolmadan macun namına bişey kalmaz cihazda gibime geliyor.
Bu arada kafanı karıştırmak istemedim. Benim başıma ve yabancı formlar da böyle bişey görünce yazıp bilgi vereyim dedim. Gerçekten bu paralara alınacak güzel cihaz. Ama dediğim gibi ya, benim şanssızlığım yada teknik sorun.
Tersine detaylı cevap verdiğin çok iyi oldu. Tekrardan teşekkür ederim. Memnun olan var olmayan var sadece o anlamda kafam karışık son kararı sabah vericem. Zaten bu cihazı olmazsa uzun bir süre indirimde bu fiyata cihaz yakalayabileceğimi sanmam. Artan ve artacak olan dolar kuru malum.

Acidan midir nedir reklamlarda gorundugu kadar guzel gorunmuyormus laptop. Cerceveler cok kalin, laptop aşırı buyuk gorunuyor cok fazla bos alan var uzerinde. Ben olsam iade eder 15 inc bir laptop alirdim, kamyon gibi.

Başta ben de öyle demiştim ama kullandıkça alışılıyor.

Omen'ı satın almayan sadece forumda fare gibi gezinen kesim öneriyor. 2 cihaz kullandım ikisinde de maşallah sorun yaşadım. Teknoloji şans işi onu anlarımda ama bu kadar da olmaz ama değil mi? 20.4 alın Monster'dan veya düşük TDP değerine sahip diğer 3060 modellerine bakın, 15-20 FPS düşük alırsınız belki ama kafaniz rahat olur. Ayrıca adaptör harbi sıkıntı bu arada, 330w tamam ama laptop bu mobil bir cihaz ben bu adaptörü nasıl tasiyayim. Gider masaüstü alırdım sabit duracaksa. Ayrıca benim anlamadığım 3 boru ile i7 ve 3060'ı cihaz nasıl soğutuyor onuda düşünmüyor değilim. Monster bile 5-6 tane bakır boru koymuş ama gine sıcaklıkları 85 üstü seyrediyor. Ben ekran kartını max 82-83 görmüştüm, işlemciye bakacak zamanım yoktu.(Kullandığım model ck0007nta1 3060, i7)

Geri
Yukarı