HP Omen 17 RTX 4060 test sonuçları

altay28

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu laptopu almak isteyenler bana soruyor değerleri ile alakalı sonuçları nasıldır diye. Bende kendimce 1 2 test yaptım. Oyun testi yoktur ama yakında onu da ekleyeceğim İnşaallah.
Testler mimari ve mühendislik programları ile yapılmıştır.

Testler
  • Cinebench R23 Puanı = 21000 cb
  • Cinebench R15 Puanı = 3400 cb
  • Corona Render 1.3 Benchmark Skoru = 64 saniye
  • Vray 5 CPU benchmark Skoru = 15000
1080p de videolarda çamurlaşma oluyor mu diyen arkadaşlar olmuştu.Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım.Gayet iyi ve temiz.

Görselde de 3DS Max'te Corona render ile hazır bir sahne render aldım. Değerler mevcuttur.3.dakikada aldığım değer ilerleyen dakikalarda pek değişmedi.

İnşaallah almak isteyen arkadaşlara faydalı bir bilgisel olmuştur.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    505,1 KB · Görüntüleme: 370
  • 2.png
    2.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 181
Multi Core Cinebench testi yaparken yandan HWMonitor ile sıcaklıkları gösterme imkanınız var mı acaba? Bir de timespy testi yapıp koyarsanız iyi olur.

Arkadaşlar merhaba. Bu laptopu almak isteyenler bana soruyor değerleri ile alakalı sonuçları nasıldır diye. Bende kendimce 1 2 test yaptım. Oyun testi yoktur ama yakında onu da ekleyeceğim İnşaallah.
Testler mimari ve mühendislik programları ile yapılmıştır.

Testler
  • Cinebench R23 Puanı = 21000 cb
  • Cinebench R15 Puanı = 3400 cb
  • Corona Render 1.3 Benchmark Skoru = 64 saniye
  • Vray 5 CPU benchmark Skoru = 15000
1080p de videolarda çamurlaşma oluyor mu diyen arkadaşlar olmuştu.Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım.Gayet iyi ve temiz.

Görselde de 3DS Max'te Corona render ile hazır bir sahne render aldım. Değerler mevcuttur.3.dakikada aldığım değer ilerleyen dakikalarda pek değişmedi.

İnşaallah almak isteyen arkadaşlara faydalı bir bilgisel olmuştur.
Hocam şarjı ne kadar gidiyor?

Şarj konusunda deneme yapmadım daha. Hatta bağlı çalışıyorum.

Tekrar test yapma durumum olunca yaparım ama hw monitör değil de AIDA Extreme var bende o olur mu?

Hayır. HWMonitor sıcaklıkları gösteriyor.

Corona da noise limitini 2'ye düşür öyle render al o zaman belli olur. Attığın render daha ham hali bitmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı