HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Yani bende discrete modunda bazen şerit çıkıyordu ekranda ama tamamen tarayıcı kaynaklı bir sorundu. Sadece brave tarayıcıda yapıyordu chrome'da falan sorun yoktu. Driverlar güncel mi?
Şu anda geforce ready güncellemesi gelmiş onun dışında güncellemelerimi yaptım tamamen :/ garip bir şekilde açtığım gibi bütün videolar yeşil oldu ve ses vermedi sonrasında ekranım gitti her açtığımda

Şu anda geforce ready güncellemesi gelmiş onun dışında güncellemelerimi yaptım tamamen :/ garip bir şekilde açtığım gibi bütün videolar yeşil oldu ve ses vermedi sonrasında ekranım gitti her açtığımda
Pazartesi mesai saatleri içinde hp'yi arayın cihazınıza bağlansınlar. Sorunu onlar da görsün daha iyi olur. Bende ufak bir yırtılma oluyordu farkedilemeyecek kadar tarayıcı kaynaklı çıktı. Tavsiyem bi edge, opera tarzı bir kaç uygulamada dener misiniz aynı sorunu yaşıyor musunuz görelim.

Lightning Studio biraz garip. Ben hala nasıl farklı bölümlere farklı renkler atayacağımı çözemedim mesela.

Klavyemin ışıklarını açınca aynı sorunla karşılaşıyorum yeşil bir ekran ilk geliyor ardından tamamen ekranımı kapatıyor kendi kendine şimdi globalden yardım istedim kontrol etmeleri için.

@Str0xy Hocam siz ürünü hp store üzerinden aldınız galiba. Şu an stoklarda yok fakat hepsiburada üzerinde HP Store Türkiyede var acaba satıcı aynı kişiler mi hp store ile? Haziranın sonlarına doğru alacağım bakalım kendi sayfasında stoklar yenilenir mi. Aslında 3080 modelini alacaktım ama limit problemleri çıktı mecbur 3070 olanı alacağım fakat kötü yorumları gördükçe tedirgin olmadım değil açıkçası. Isınma problemleri termal macun pump-out sorunu diye düşünüyorum. Umarım alacağım zaman sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı