HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Yaptım yaptım BIOS güncel şu an HP ile görüşüyorum ses için size attığım videoyuda attım herhangi bir ses duyamıyorum diyor dedim nasıl duyamıyosun bende izliyorum videoyu yok ses diyor bana gelen yok mu ses size de attım YouTube linkini nasıl oluyor anlamadım. BIOS güncel dediğimde hala o ibare var ama BIOS'unuz son sürüm diyor.
Sizlere bir sorum olacak @Carlaone @Str0xy @Herr Greimeister @UmutŞahin0135 Windows keylerini hangi siteden satın aldınız.

Son düzenleme:
@AyKsOguzhan Yalan söylüyor olabilir ya da tiz bir ses olduğu için bazı insanların kulağı gerçekten duymuyor. İsterseniz benim videomu atın. Benimkinde daha belirgin gibi ses.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@AyKsOguzhan yalan söylüyor olabilir ya da tiz bir ses olduğu için bazı insanların kulağı gerçekten duymuyor. İsterseniz benim videomu atın. Benimkinde daha belirgin gibi ses.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim videoyu izlediniz mi duyabildiniz mi siz böyle bir ses oluyor bende de ilk açılışta sonra gidiyor PC açılınca.

Yaptım yaptım BIOS güncel şu an HP ile görüşüyorum ses için size attığım videoyuda attım herhangi bir ses duyamıyorum diyor dedim nasıl duyamıyosun bende izliyorum videoyu yok ses diyor bana gelen yok mu ses size de attım YouTube linkini nasıl oluyor anlamadım. BIOS güncel dediğimde hala o ibare var ama BIOS'unuz son sürüm diyor.
Sizlere bir sorum olacak @Carlaone @Str0xy @Herr Greimeister @UmutŞahin0135 Windows keylerini hangi siteden satın aldınız.
Daha almadım bugün sağlamlisans'tan almayı planlıyorum.

@AyKsOguzhan bende ilk kurulum yaparken bayağı gelmişti ancak sonradan geçti. Belki açılırken çok hafif bir şekilde geliyor olabilir tam emin değilim şu an.

Çok yaklaşıp dinlemediğim sürece duyulmuyor bile açıldıktan sonra gelmiyor bir daha.

Daha almadım bugün sağlamlisans'tan almayı planlıyorum.

Bende almadım jetlisan mı sağlam lisans mı karar veremedim OEM mi alacaksınız Retail mı?

Bende cpu sıcaklığı balanced modda boşta 50 den aşağı inmiyor sizin 30-40 arası diyorsunuz oyunlarda da 75-85 arası genelde 80 civarlarında geziyor benim cpuda da carlone gibi sorun olabilir mi acaba?

Bende CPU sıcaklığı balanced modda boşta 50'den aşağı inmiyor sizin 30-40 arası diyorsunuz oyunlarda da 75-85 arası genelde 80 civarlarında geziyor benim CPU'da da carlone gibi sorun olabilir mi acaba?

Havalar ısındıkça artıyor sıcaklığı çok bir problem olarak kabul edilmiyor 80'e kadar benim şu an balanced modda 45-50 arası dolanıyor.
@AyKsOguzhan bende ilk kurulum yaparken bayağı gelmişti ancak sonradan geçti. Belki açılırken çok hafif bir şekilde geliyor olabilir tam emin değilim şu an.

Senden aldığım videoyu gönderdim yazılım tarafına mail atmışlar ondan gelecek dönüşe göre bakacaklar olmazsa format deneriz tekrar kurarız diyor olmazsa öyle yapacağım artık.

Son düzenleme:
Havalar ısındıkça artıyor sıcaklığı çok bir problem olarak kabul edilmiyor 80'e kadar benim şu an balanced modda 45-50 arası dolanıyor.

Senden aldığım videoyu gönderdim yazılım tarafına mail atmışlar ondan gelecek dönüşe göre bakacaklar olmazsa format deneriz tekrar kurarız diyor olmazsa öyle yapacağım artık.
Sen bu sorunu direkt hp global'e yazsaydın ya Whatsapp üzerinden. İngilizce bir şekilde iletişim kuruyorsun ama daha bilgililer.

Onu nasıl yapıyoruz telefonla aradığımda WhatsApp diyor orada direk HP global ile mi görüşüyorum şu an mesai saatindelerse o şekilde yapayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı