HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
@Str0xy attığı no ile görüşüyorum.

Türkçe görüşüyosun ya ondan dedim.

Birkaç bir şey denediler devam ediyor mu dedi ediyor dedim ses kaydı attım hatta ses kaydını dinledikten sonra ne zaman aldığımı sordu faturayı istedi biraz bekleteceğim dönüş yapacağım dedi dönüş bekliyorum.

Birkaç bir şey denediler devam ediyor mu dedi ediyor dedim ses kaydı attım hatta ses kaydını dinledikten sonra ne zaman aldığımı sordu faturayı istedi biraz bekleteceğim dönüş yapacağım dedi dönüş bekliyorum.

Geri dönüş yaptılar dosya numarası ile birlikte gpn ile görüşmemi söylediler ve yeni bilgisayar olduğu için değiştirme seçeneğini sunmamı söylediler.

Geri dönüş yaptılar dosya numarası ile birlikte gpn ile görüşmemi söylediler ve yeni bilgisayar olduğu için değiştirme seçeneğini sunmamı söylediler.

Güncelliyorum durumu gpn ile görüştüm ürünü kendilerine göndermemi ve incelenmesi gerektiğini söylediler göndereceğim bakalım.

Son düzenleme:

Güncelliyorum durumu gpn ile görüştüm ürünü kendilerine göndermemi ve incelenmesi gerektiğini söylediler göndereceğim bakalım.
Gpn teknoji bu değişim vs işlerinde çok pasif hp ile görüştüm anlaştıkları bir yer varmış oraya gönderip inceleniyormuş hp ye değil yani

Bişey dikkatimi çekti Omen Gaming Hub da Omen 17 sekmesi üzerinde yer alan sıcaklık diğerleri ile Performance Control sekmesinde yer alan değerler tutarlı değil aralarında 10 derece bazen 13 dereceye kadar fark oluyor. Sadece Steam açıkken Omen 17 kısmında 37-40 gösteriyor diğerinde 48-56

Yeni konular

Geri
Yukarı