HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Vallahi format falan uğraşmak istemiyorum ya böyle bıraksam nasıl olur acaba.
@karene1 dostum senin ne durumda işlemler bir sonuç yok mu?
Herşeyi sil içinden oturumlarını kapat öyle teslim et
Benim 1800 devirde fanlardan ses çıkmıyordu o konuda hakkını yemem 😁

Bende de fandan ıslık sesi gibi ince bir ses geliyor. Daha önce dikkatimi çekmemişti bugün altına destek koyarak 45 derece açıyla kullanmaya başladım. Bu ses sizde de geliyor mu normal mi acaba? Paranoyaklaştım galiba iyice 😅

Fazla kurcalamayalım insanlar bunları görünce vazgeçecekler almaktan tabi bariz sorunlar vs varsa değişim servise göndermek lazım
@Str0xy acaba 11800h 3070 de darboğazmı yaşıyor yoksa işlemci gerçekten sorunumu kafama takıldı nette çok araştırdım 11800h işlemci 100 dereceler normal değerler diyorlar

Son düzenleme:
Fazla kurcalamayalım insanlar bunları görünce vazgeçecekler almaktan tabi bariz sorunlar vs varsa değişim servise göndermek lazım
@Str0xy acaba 11800h 3070 de darboğazmı yaşıyor yoksa işlemci gerçekten sorunumu kafama takıldı nette çok araştırdım 11800h işlemci 100 dereceler normal değerler diyorlar
Yok hocam darboğaz yapmaz diye düşünüyorum ama tam emin de değilim. Evet dediğim gibi laptoplarda belki o sıcaklıklar normal kabul edilebilir ama bizim cihazın soğutma performansı çok üst seviye olduğu için fazla geliyor. Darboğaz yapmış olsaydı CPU stres testlerinde o kadar çıkmaması lazımdı ama. Ondan dolayı sanmıyorum darboğaz olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı