HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Ben de acaba kulağımda mı bir sorun var diye işkillenmeye başladım ancak bu sesi bir türlü duyamadım. Herkeste mi oldu bu sorun ki eğer öyleyse bende de vardır diye düşünüyorum.
Şu belirli bir ritimle gelen ufak bir viuv sesinden mi bahsediyorsunuz?
İlk başta bende duymadım çünkü altına destek koymadan driver vs yükledim masada kullanmıştım, altı kapalıyken duyulmuyor ancak altına destek koyup kullanınca rüzgar sesini andıran bir uğultu var.
Diğer ses ise dün ve bugün diz üstü kullanırken duydum. Sol tarafta fandan geliyor ancak sürekli bir ses değil sonradan gitti. Garip bi cızırtı şeklinde

İlk başta bende duymadım çünkü altına destek koymadan driver vs yükledim masada kullanmıştım, altı kapalıyken duyulmuyor ancak altına destek koyup kullanınca rüzgar sesini andıran bir uğultu var.
Diğer ses ise dün ve bugün diz üstü kullanırken duydum. Sol tarafta fandan geliyor ancak sürekli bir ses değil sonradan gitti. Garip bi cızırtı şeklinde
Cızırtı bende yok ama evet uğultu var. Sanırım o normal ama coil whine gibi gelmedi bana.

Yani bende öyle diyorum yazılımsal sorunları var cihazın ben bunu HP global ile görüştüğümde de söyledi bahsettiler. Omen Hub'la ilgili sorun çıkarıyor muş bazı donanımlar.
@Kéd sen cihaz almamış mıydın?

Dün ekran kartım light Studio yüzünden hybrid e geçip çöküyordu müşteri temsilciside aynı şeyi söyledi düzeltmek için yeni güncellemelerin üstünde çalıştıklarını yazdılar ve herhangi bir sorun yaşarsanız bütün driverlar burada;

Dün ekran kartım light Studio yüzünden hybrid e geçip çöküyordu müşteri temsilciside aynı şeyi söyledi düzeltmek için yeni güncellemelerin üstünde çalıştıklarını yazdılar ve herhangi bir sorun yaşarsanız bütün driverlar burada;

Hocam basit bir yazılım gibi de görünse aslında hepsi birer ana hattın parçaları. Herhangi biri güncellenince tüm hatlar'ı etkiliyor. Ondan dolayı birindeki eski sürümü kullanmak ister istemez tümünü etkiliyor.

@Kéd sen cihaz almamışmıydın?
Yok hocam haziran ayı içinde alacağım bir aksilik çıkmazsa. Ben i9-3080 modelini almayı düşünüyordum ama kart limit çıkacak gibi gözükmüyor o yüzden büyük ihtimal 3070 modelini alacağım. Aldığım zamanda gerekli testleri vs yapıp paylaşacağım.

Vallahi ben alamayacağım gibi duruyor artık laptop fiyatlara baktım da nerede biz alırken ki fiyatlar çok zor yani artık bana değişim veya onarım yapmazlar iade derlerse alamam artık. Bu arada cuma günü aradılar beni GP'nden cihaz ellerine gelmiş dosya numarasını verdim HP globalin bana verdiği o dosya numarası üzerinden işlem yapacaklarmış ki ben zaten sorunları kağıda yazmıştım 1 hafta 10 gün içinde sonuçlanır dedi ama bakalım.

@AyKsOguzhan ben cuma kendim aradım perşembe yada cuma günü arayıp öğrenirsiniz durumu dediler. Bekliyorum bakalım ne cvp verecekler içine yazdım olan biteni masa üstünde koydum resimleri videoları ama pazartesi tekrar arayıp söyleyeceğim masaüstündeki resim ve videoları incelesinler diye

@AyKsOguzhan ben cuma kendim aradım perşembe ya da cuma günü arayıp öğrenirsiniz durumu dediler. Bekliyorum bakalım ne cevap verecekler içine yazdım olan biteni masaüstünde koydum resimleri videoları ama pazartesi tekrar arayıp söyleyeceğim masaüstündeki resim ve videoları incelesinler diye.

Vallahi bilmiyorum ne olacak ya bildiğin kaldık ortada.

Geri
Yukarı