HP Omen 17 vs Tulpar T7 v20.2

Makaleler
4
Üniversite için bilgisayar arayışı içindeyim. Yazılım, oyun, render, Photoshop vs. tarzı işleri yapacağım bilgisayar almak istiyorum. Bu iki bilgisayar arasında kaldım. Sizlerin fikrini merak ediyorum.

1.
HP OMEN 201U6EA i7-10750H 16GB 1TB+256GB SSD 6GB RTX2060 17.3"

2.

Monster Stok'ta yok, olsaydı hemen alırdım ama kalite, marka farkı vs. sizlere sormak istedim.

HP Omen daha iyi gibi. Aslında ikisi de denk sistemler fakat HP Omen depolama alanında daha iyi. Tabi Monster'a sonradan depolama alanında geliştirme yapabilirsiniz. 2 adet M.2 ve 1 adet HDD alanı veriyor kullanıcıya boş olarak. İki modelde gayet güzel. İki bilgisayarı alırken de kafanızın rahat edeceğinden emin olabilirsiniz.

HP Omen daha iyi gibi. Aslında ikisi de denk sistemler fakat HP Omen depolama alanında daha iyi. Tabi Monster'a sonradan depolama alanında geliştirme yapabilirsiniz. 2 adet M.2 ve 1 adet HDD alanı veriyor kullanıcıya boş olarak. İki modelde gayet güzel. İki bilgisayarı alırken de kafanızın rahat edeceğinden emin olabilirsiniz.

Zaten Monster alırsam 1 TB HDD ekleyeceğim. Kasa ve sağlamlık olarak HP daha iyi diyorlar. Ama Monster'da çok iyi diyenler var. Monster'ın stoklara gelmesini beklersem kalan bütçe ile harici donanımlar alabilirim.

Ek olarak Monster çanta veriyor. HP alırsam ekstra çanta almam gerekecek.

Üniversite için bilgisayar arayışı içindeyim. Yazılım, oyun, render, Photoshop vs. tarzı işleri yapacağım bilgisayar almak istiyorum. Bu iki bilgisayar arasında kaldım. Sizlerin fikrini merak ediyorum.

1.
HP OMEN 201U6EA i7-10750H 16GB 1TB+256GB SSD 6GB RTX2060 17.3"

2.

Monster Stok'ta yok, olsaydı hemen alırdım ama kalite, marka farkı vs. sizlere sormak istedim.
Sana tavsiyem biraz daha taşınabilir bir şey bakman. Benim tulparın şarjı 3 saat anca gidiyor ve 17 inç taşımak gerçekten eziyet.

Sana tavsiyem biraz daha taşınabilir bir şey bakman. Benim Tulpar'ın şarjı 3 saat anca gidiyor ve 17 inç taşımak gerçekten eziyet.

Taşıma benim için sorun değil. Özellikle 17.3" olması gerekiyor. Ve sizin Monster modeliniz ne?

Zaten Monster alırsam 1 TB HDD ekleyeceğim. Kasa ve sağlamlık olarak HP daha iyi diyorlar. Ama Monster'da çok iyi diyenler var. Monster'ın stoklara gelmesini beklersem kalan bütçe ile harici donanımlar alabilirim.

Ek olarak Monster çanta veriyor. HP alırsam ekstra çanta almam gerekecek.
Hocam,Monster stokları yenilemiyor sıkıntı orada. HP Omen ile bahsettiğiniz model gerçekten çok iyi. İkisi de pişman etmez. Çanta konusu sıkıntı işte. HP'nin çantası var 250 TL. HP Siyah Profesyonel Sırt Çantası 17.3" 2SC67AA Fiyatları ve Özellikleri Bu iyi fakat bütçenizi zorlar gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı