HP Omen Laptop Pil Çabuk Bitiyor

mumuz

Decapat
Merhaba, HP omen 17 inç laptop aldım. RTX 2070 ekran kartlı modeli. Photoshop kullanıyorum, internete giriyorum pil 1 saat dayanmıyor. Az önce MSI 10. Nesil pil ömrü 16 saati bulacak yeni ürünlerinin reklamını gördüm kafam iyice karıştı. Acaba laptobu iade mi etsem. Ayrıca gelen laptobun virgül tuşu tam oturmamış biraz havada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hp servisine danışmanızı öneririm garanti kapsamında zaten ürününüz. Çok acil derecede yardımcı oluyorlar. Hp support uygulamasından iletişim kurabilirsiniz. Tabi pazartesi açılıyor.

Hp servisiyle görüşün, eğer aklınızda soru işareti kalacak "keşke bu ürünü almasaydım" diyecekseniz, 14 gün içinde hiç bir şart gerektirmeksizin iade hakkınızı kullanın derim.

On-board ekran karti var mi aldiginiz makine de? Bazi ust seviye intel islemcilerde olmuyor. O durumda 2070'li makinenin pili zaten o kadar dayanir. Klavye icin mutlaka servise gidin.
HP omen 17 cb005nt
On-board ekran karti var mi aldiginiz makine de? Bazi ust seviye intel islemcilerde olmuyor. O durumda 2070'li makinenin pili zaten o kadar dayanir. Klavye icin mutlaka servise gidin.
Model bu yalnız ben GittiGidiyor dan aldım. Servisle görüşeceğim olmadı iade edeceğim. İndirimde 11.900 TL ye aldım bu özellikte başka markalar 15 bin civarında...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı