Çözüldü HP Omen RTX 4080 Laptopta Görüntü Bozulması Oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kazee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba laptopu alalı 2 gün oldu ama 2 gündür böyle bir sıkıntı var. Güncellemeleri de yaptım ama hala ara ara yapıyor bunu. Bir çözümü var mıdır bunun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
MUX Switch özelliği varsa aktif et. Dahili ekran kartını kullanırken bende de oluyordu, devre dışı bıraktım sorun çözüldü. Driverla alakalı büyük ihtimal.
MUX Switch özelliği varsa aktif et. Dahili ekran kartını kullanırken bende de oluyordu, devre dışı bıraktım sorun çözüldü. Driverla alakalı büyük ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Klasik olacak ama GPU sürücülerini DDU ile kaldırıp tekrar kurdunuz mu? Sorun sürekli mi olmakta ve oyuna girince de devam etmekte mi?

Hocam laptopu yeni aldığım için sadece 1 kere sürücü güncellemesi yaptım daha. Aldığımdan beridir bu sorun mevcut.

Sadece NVIDIA ekran kartını kullana geçtim şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı