HP Omen vs. Lenovo Legion

ClLee

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar; marka kalitesi, güvenilirliği, uzun ömürlülüğü konusunda HP Omen mi yoksa Lenovo Legion mu daha iyidir?

Legion 5 bir tık daha sessiz, Optimus devre dışı bırakabiliyorsun ve ekran kalitesi olarak biraz daha iyi.

Sanırım Omen sadece pil olarak daha iyiydi.

Onun dışında soğutma, malzeme kalitesi vs. olarak benzerler. Aynı fiyattalarsa Legion alırdım.

@Jeos Legion 5 öneririm, çok güzel fiyatı var. Kamera önemliyse ama harici başka kamera almanı öneririm, Legion 5'inki kötü.

Ben de aynı konudayım.

Kamerası yok. Benim için kamera önemli. Ders anlatıyorum.
Legion 5 bir tık daha sessiz, Optimus devre dışı bırakabiliyorsun ve ekran kalitesi olarak biraz daha iyi.

Sanırım Omen sadece pil olarak daha iyiydi.

Onun dışında soğutma, malzeme kalitesi vs. olarak benzerler. Aynı fiyattalarsa Legion alırdım.

@Jeos Legion 5 öneririm, çok güzel fiyatı var. Kamera önemliyse ama harici başka kamera almanı öneririm, Legion 5'inki kötü.
Yok ya kalitesi önemli değil. 360p de olsa çocuklar görsün yeter. Legion ciddi düşünüyorum. Ama kafam çok karıştı. 3060 beklemek fiyat düşürür mü? Yoksa beklediğime değmez mi? Hepsi düşünce.
Bu fiyatlara daha sağlam markalar bu özellikte iner mi? Omen 17”. Oradan öne çıkıyor bende. Legion da daha sağlam sanıyorum. Kafalar kafalaaaarrr... 😒

Son düzenleme:
Yok ya kalitesi önemli değil. 360p de olsa çocuklar görsün yeter. Legion ciddi düşünüyorum. Ama kafam çok karıştı. 3060 beklemek fiyat düşürür mü? Yoksa beklediğime değmez mi? Hepsi düşünce.
Bu fiyatlara daha sağlam markalar bu özellikte iner mi? Omen 17”. Oradan öne çıkıyor bende. Legion da daha sağlam sanıyorum. Kafalar kafalaaaarrr... 😒
Beklersen değecektir ama ne kadara çıkar kesin bir şey yok. En ucuz düzgün modeller 13K - 15K arası olabilir bence.

Beklersen değecektir ama ne kadara çıkar kesin bir şey yok. En ucuz düzgün modeller 13K - 15K arası olabilir bence.

Umarım öyle olur ya. 13K uyacak gibi. Bakalım. Zaten bu laptoplar bundan daha pahalı olmayacak gibi. Legion da bu fiyatlara çok geldi hep baktım. Acele etmeyeyim.
En son pandemi başında böyle gaza gelip iPad Pro 2020 aldım ne işim varsa. Şimdi pişmanım. PS4 Pro aldım öyle duruyor.
Evlenince PC başında durmayayım diye kasaları bıraktım ama olmuyor. 😩 İlla o sağ tık yenile olacak. Sabırsız davranıyorum hep. 😂

Geri
Yukarı