HP Pavilion 14-CE3007NT alınır mı?

Ürünü satın aldım. Ucuza Windows 10 Pro satan yer biliyorsanız beni bilgilendirebilir misiniz ?

Tamamdır, teşekkürler.
@Kullanıcı1355 Windows 10 Home için bildiğiniz satıcı var mıdır ?

1 aylık kullanım sonrası memnun musunuz ? 6600 olmuş bu arada :D
Fanı bazen gereksiz yere çalışabiliyor. Ofis ve PDF kullanımında 5 saate kadar pili dayanıyor. Diğer türlü çok iyi değil pili. SSD mükemmel. Açılması 4-5 saniye falan sürüyor. İçindeki SSD'nin okuma hızı 2000 MB/s civarıydı ve Samsung markaydı. İşlemcisi gayet yeterli. Ekran kartını CS:GO'da test ettim. 1080p düşük ayarlarda 100 FPS'nin altına pek düşmüyor. Isınma tabii ki oluyor. Oyun oynanacak bir cihaz kesinlikle değil. Ekranda parazitlenme sorunu oluyor fakat Intel'in sitesinden sürücü güncellediğiniz zaman sorun ortadan kalkıyor.
Şu anki fiyata alır mıyım ? Kesinlikle hayır. Ben 4400'e aldım. 4400'e alır mıyım ? Kesinlikle evet.
Ben üniversite öğrencisiyim. Canlı derslere katılıyorum. Müzik dinliyorum. Film ve dizi izliyorum. İnternette takılıyorum. Benim için gayet uygun. Eğer ki senin de kullanım amacın benimkine benzer ise şu anki piyasa şartlarında Acer Swift 3'ün Ryzen 3 4300u işlemcili modelini öneririm. Bu cihazdan memnun olmadığım anlamına mı gelir, tabii ki hayır. Aşırı memnunum. Hafifliği de bir ekstrası :)

Geri
Yukarı