HP Pavilion 14 ne kadar eder?

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Ürünüm kargoda kırıldığı için THH sürecini başlattım ve 3200 TL'lik zararımın karşılanmasını istedim. Eğer ki lehime sonuç çıkarsa elimdeki bilgisayarı yaptırmadan direkt satmayı düşünüyorum fakat ne kadar edeceği hakkında ön bilgiye ihtiyacım var.

Serviste ürünün tüm kasasının ve ekranının (LCD şekilde değil de komple) değişmesi gerektiği söylendi fakat o kadar hasar yok. Menteşesinde çatlama ve kasasında hafif yamukluk var. Onun dışında herhangi batarya alındığından beri 3 saat falan dayanıyor ve gereksiz yere fan açabilme sorunları var (servise gönderdim fakat sorun yok dediler). Eğikliğin düzeltilmesi ve kapaktaki çatlağın giderilmesi mümkün olmadığı için cihazın anakartını alıp sıfır kasaya takacaklar.

Benim için 2000 TL etse bile yeterlidir. 3200 TL de kargodan gelse zaten istediğim bilgisayarı alıp üzerine SSD parası bile kalıyor. Sizce ne kadar eder? Yamukluk belli olmadığı için görüntü ekleyemiyorum fakat kırığın görüntüsünü ekledim.

Cihazın özellikleri: Intel Core i5 1035G1 CPU, GeForce MX130 2 GB GDDR5 GPU, 8 GB DDR4 2666 MHz RAM, 256 GB NVMe SSD, 1920x1080p Full HD 60 Hz IPS 14" ekran.

Dosya Ekleri

• Kırık ve Eğik.jpg
    Kırık ve Eğik.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı