HP Pavilion 14 vs. Casper Excalibur G770 vs. Acer Aspire Gaming 7

WTFLLama

Kilopat
Üniversite için dizüstü arıyorum. Öyle çok bilgisayar gücü isteyen bir bölümde değilim ekonomi okuyorum. Çok çok nadiren oyun oynayacağımı düşünüyorum ama oynamak istediğimde de donmasını veya grafiklerinin aşırı kötü olmasını istemem. Üç tane dizüstü buldum:

HP Pavilion 14 (tasarım olarak beni aşırı cezbetti)

Casper Excalibur G770 (tasarımı iğrendirdi)

Acer Aspire Gaming 7 (sıradan düz)

Sizce kalite mi yoksa performans mı daha önemli? HP'nin malzeme olsun, müşteri hizmetleri olsun çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Diğer ikisi malzeme olarak ne kadar kalitelidir tartışılır, müşteri hizmetlerini bilemem.

MX350 çok da kötü değildir herhalde. Yine oynayacağım oyunları oynatır ,sadece 1650 kadar iyi grafiklerim olmaz.
Bir de HP ile duygusal bağım var tabii 2005'de evimize giren ilk dizüstü, 2008'de kendime ait ilk dizüstü ve 2014'de alıp hala kullandığım dizüstü hepsi HP ve asla üzmediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans daha önemli ama kalite de olursa tadından yenmez :D

Acer Aspire Gaming 7 bu laptopu alabilirsiniz.

Ne tarz oyunlar oynuyonlar oynayacaksınız meraktan soruyorum.

(1. beni de cezbetti)

Performans daha önemli ama kalite de olursa tadından yenmez :D

Acer Aspire Gaming 7 bu laptopu alabilirsiniz.

Ne tarz oyunlar oynuyonlar oynayacaksınız meraktan soruyorum.

(1. beni de cezbetti)
F1, ETS2 belki GTA 5, Rainbow, Valorant. Ama öyle ayda yılda bir. Acer gerçekten de en mantıklısı gibi duruyor ama hiç deneyimim olmadı Acer ile.

F1, ETS 2 belki GTA 5, Rainbow, Valorant. Ama öyle ayda yılda bir. Acer gerçekten de en mantıklısı gibi duruyor ama hiç deneyimim olmadı Acer ile.

GTA 5 çok RAM kulanan bir oyun Valorant sanırım işlemci kulanan ETS 2'yi bilmiliyorum F1 ride.

Acer mantıklı geliyor isterseniz biraz araştırayım hangisi daha iyi diye.

Sizin de fikrinizi alayım hangsını terchi edıyorsunuz.

Geri
Yukarı