HP Pavilion 15-BC001NT batarya önerisi

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben HP Pavilion 15-BC001NT laptop bilgisayar kullanıyorum 4 yıldır. Orijinal bataryası bittiği için muadil batarya aldım, orijinalı 1000 TL servis 1400 TL fiyat istiyor yani veremem.
Muadil bataryam alalı düzgün çalışmadı 1 yılın sonunda artık sal beni diyor.

Şimdi ben TE03XL model gömülü batarya almak istiyorum. Bilgisayardan anlar söker temizler bozulursa tamir ederim vs yani kendim değiştirebilirim. Ancak bu batarya olayını kafam almadı neye göre nasıl çalışır. Ben direkt taktım ve devam ettim (başta 6 saat şarjda bırakma kalibrasyon vs. yaptım.)

Şimdi ben tekrar bu model batarya almak istiyorum ancak 1.kalite muadil istiyorum ve bunu nasıl takıp düzgün adam gibi kullanabilirim bana yardım eder misiniz?
Satıcı vs. önerilerinizi de istiyorum İnternet'te Pars Power dikkatimi çekti orası nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ne alırsan al kendi bataryası gibi uzun ömürlü olmayacak. Mümkünse kendi bataryasını alın. Değil ise çok ciddi bir fark olmayacağını düşünüyorum.
Şimdi şöyle, tabi ki orijinal batarya gibi olamaz ancak bu batarya 1. si alalı düzgün çalışmadı. 2.si 1 saat bilemedin 1.30 saat gidiyor. orijinal hali 5 6 saat gidebiliyordu. Yinede öneriniz var mı acaba?

Geri
Yukarı