HP Pavilion 15-BC001NT RAM yükseltme

togi1996

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar abilerim. Üniversiteye yeni başlamışken aldığım HP Pavilion 15-BC001NT model laptopumu 5 senedir kullanmaktayım. Şükür bu zamana kadar getirdi hala çoğu oyunu oynayıp, Solid gibi programları rahatlıkla kullanıyorum.

2 Sene kadar önce ben RAM'lerden birini yakmıştım maalesef. PC normalde 16 GB RAM'li ancak şu an 8 GB RAM'i var. Ben bu PC'ye uygun bir RAM taktırmak istiyorum. Ayriyeten ekran kartını yükseltme şansımda var mı acaba? Son olarak aldığımdan beri format atılmadı PC'ye sizce attırmam gerekli mi? Herhangi bir kasması yok PC'nin bu arada.

Bir konu okumuştum bu sitede. Bir programla bilgilerini öğrenip SS alıp buraya atarsam uygun RAM'i söyleyebiliriz diyordu. Yapabilirsek çok makbule geçer.

Bu RAM'ler Kingston marka, gayet sağlamdır.
Uyumlu mu laptopunuza?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201201_090039_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201201_090039_com.android.chrome.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:

CPU-Z programını kullanarak SPD ve Memory kısmını bize atarsanız daha isabetli önerilerde bulunabiliriz.

Abilerim istediğinizi yaptım özellikler bu şekildedir.

Bu RAM'ler Kingston marka gayet sağlamdır.
Uyumlumu laptopunuza.

RAM özelliklerini paylaştım hocam mesajdaki SS'lerde.

CPU-Z programını kullanarak SPD ve Memory kısmını bize atarsanız daha isabetli önerilerde bulunabiliriz.

Buyurun hocam mesajdadır özellikler.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    523,1 KB · Görüntüleme: 49
  • 2.png
    2.png
    523,3 KB · Görüntüleme: 58
HMA81GS6AFR8N-UHbu sizin belleğinizin aynısı. Alabilirsiniz bunu.

Aynısını almak sanırım her zaman daha iyi olur değil mi? Uyumlu daha iyisini alma şansım var mı peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı