HP Pavilion 15-DK1015NT 1U5t5EA alınır mı?

Ege0

Femtopat
Daha fazla  
Dün bu laptopun Ryzen işlemciye sahip olanını alacaktım fakat yetişemedim sizce Intel olan alınır mı? Dün olan konuda Ryzen ısınmaz ama Intel ısınır gibi yorumlar vardı oyun ve seneye üniversiteye gideceğim için alıyorum. Yani beni en as 5-6 sene götürmeli. HP Pavilion 15-DK1015NT 1U5T5EA i7-10750H 16GB 1TB 256GB SSD 6GB GeForce GTX 1660 Ti 15.6" Full HD FreeDOS Gaming (Oyuncu) Notebook - incehesap.com
Alınır mı? HP sorun yaşatır mı?
MaxQ ekran kartı olduğu için 73-75 dereceyi geçmiyor bilgisayar. Gayet serin. Bizzat kullandım aynı modeli. Cızırtı sorunu var bilgisayarda. Şuradaki konu Ama onun haricinde hep aşırı memnundum.
cızırtı yaklaşınca duyuluyor, uzaktan takıntılı değilsen zar zor algılarsın.

MAX-Q ekran kartı olduğu için 73-75 dereceyi geçmiyor bilgisayar. Gayet serin. Bizzat kullandım aynı modeli. Cızırtı sorunu var bilgisayarda. Şuradaki konu ama onun haricinde hep aşırı memnundum.
Cızırtı yaklaşınca duyuluyor, uzaktan takıntılı değilsen zar zor algılarsın.

Tamam teşekkür ederim hiçbir oyunda 75 dereceyi geçmiyor değil mi bir de oyun performansı nasıl anladığıma göre öneriyorsunuz çünkü.

Tamam teşekkür ederim hiçbir oyunda 75 dereceyi geçmiyor değil mi bir de oyun performansı nasıl anladığıma göre öneriyorsunuz çünkü.
Oyun performansı benim için gayet yeterli. Her oyunda 60fps rahat alıyor. Rekabetçi oyunlarda ise (valorant cs) rahat 144 üstü fps alıyor.
Yani bakımını yaptığınız ve temiz kullandığınız sürece 75 in üstüne çıkmaz diye düşünüyorum.
Genel olarak maksimum 73-75 dereceleri gördüm kullanımım boyunca. Ha arada 90 oluyor ama bir kaç saniyeliğine.
Bu arada laptop altlığı ile kullandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun performansı benim için gayet yeterli. Her oyunda 60FPS rahat alıyor. Rekabetçi oyunlarda ise (Valorant CS) rahat 144 üstü FPS alıyor.
Yani bakımını yaptığınız ve temiz kullandığınız sürece 75'in üstüne çıkmaz diye düşünüyorum.
Genel olarak maksimum 73-75 dereceleri gördüm kullanımım boyunca. Ha arada 90 oluyor ama birkaç saniyeliğine.
Bu arada laptop altlığı ile kullandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kusura bakma çok soru sordum ama almışken iyice bilmek istiyorum ekranı 60 Hz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı