HP Pavilion 15-DK2019NT için soğutucu önerisi

TurKahvesi

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, üniversiteye bilgisayar programcılığı bölümüne gideceğim. Hem arada oyun oynayacağım, hem de uzaktan eğitimde olan derslerime gireceğim için bu linkteki laptopu sipariş verdim. İlk defa laptop kullanacağım için çokta tecrübeli değilim. Ayrıca ısınma sorunu olduklarını duydum. Ben oyunları 60 FPS sabit oynadığım için sorun olacağını düşünmüyorum. Bütçe konusunda ise çokta fark olmayacak şekilde (230₺ civarı) bütçeyi arttırabilirim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, üniversiteye bilgisayar programcılığı bölümüne gideceğim. Hem arada oyun oynayacağım, hem de uzaktan eğitimde olan derslerime gireceğim için bu linkteki laptopu sipariş verdim. İlk defa laptop kullanacağım için çok da tecrübeli değilim. Ayrıca ısınma sorunu olduklarını duydum. Ben oyunları 60 FPS sabit oynadığım için sorun olacağını düşünmüyorum. Bütçe konusunda ise çok da fark olmayacak şekilde (230₺ civarı) bütçeyi arttırabilirim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bu ürünün ısınma sorunu yok.

Merhaba arkadaşlar, üniversiteye bilgisayar programcılığı bölümüne gideceğim. Hem arada oyun oynayacağım, hem de uzaktan eğitimde olan derslerime gireceğim için bu linkteki laptopu sipariş verdim. İlk defa laptop kullanacağım için çok da tecrübeli değilim. Ayrıca ısınma sorunu olduklarını duydum. Ben oyunları 60 FPS sabit oynadığım için sorun olacağını düşünmüyorum. Bütçe konusunda ise çok da fark olmayacak şekilde (230₺ civarı) bütçeyi arttırabilirim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu soğutucuyu alabilirsiniz laptopu cidden çok serin tutuyor bende kullanıyorum ve öneririm.

Fan deli divane döneceği için çok yoğun kullanmadığın müddetçe ilk 6-7 ay kadar (bulunduğun oda çok sıcak değilse) 80 dereceyi anca göreceksin. Sonra termal macunu yenilemen gerecek... Özetle bu serideki asıl sorun fan sesinin yüksekliği.

Geri
Yukarı