HP Pavilion 15-DK207NT alınır mı?

Arkadaşlar ısınma sorunu var fan sesi sorunu çok hoparlör kalitesi kötü arkadaşlar la film izlerken cips seslerini bile örtemiyor film izleyemiyoruz oyunlar da FPS değerleri kötü ondan iade ettim.

Isınma sorunu yok. 23 derece oda da 70 ila 80 arası. Hopörlörü bilmem. Fanlardan illaki ses çıkacak. FPS sorunu ilk defa duydum.
Kötü derken kötülükten kastığınız ne? Bir şeye kötü yazınca o ürün kötü olmuyor. Kusura bakmayın ama ezbere kötü diyemezsiniz araştırın bakın sonra kötü deyin (açıklayarak).

Araştırdım baktım denedim grdüm. Isınıyor, Clevo kasa sı var anakartı dandik, panelleri çok kötü.
Isınma sorunu yok. 23 derece oda da 70 ila 80 arası. Hopörlörü bilmem. Fanlardan illaki ses çıkacak. FPS sorunu ilk defa duydum.

Araştırdım baktım denedim grdüm. Isınıyor, Clevo kasa sı var anakartı dandik, panelleri çok kötü.

@Yavuz Sultan Selim bunlar uydurmam değil her yerde yazan ve yaşaan şeyler.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 1653055004867.png
    1653055004867.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 51
adam doğruları demis habire haha atmış sadece. excalibur onerenden ne beklersinki bu butcede en sorunsuzu acer denebilir fan sesinden şikayet eden adamin yorumunu pek ciddiye alma zaten her laptopta olan bişey bu
medde istediğin fpsleri alirsin diye düşünüyorum buarada.

adam doğruları demis habire haha atmış sadece. excalibur onerenden ne beklersinki bu butcede en sorunsuzu acer denebilir fan sesinden şikayet eden adamin yorumunu pek ciddiye alma zaten her laptopta olan bişey bu
medde istediğin fpsleri alirsin diye düşünüyorum buarada.
peki, bu kafayla devam edebilirsiniz (tabi mümkünse) ne günlere kaldık ya

Peki, bu kafayla devam edebilirsiniz (tabii mümkünse) ne günlere kaldık ya.

Dandik kasa kötü anakart yetersiz adaptör gibi sorunlari olan bir modeli oneren birisinin bana bunu demesi bayağı komikmiş. ilk aldığım PC Excalibur'du az çok gordum yani PC'yi ardindan iade ettim. Siz neyiyle savunuyorsunuz biraz da siz açıklayında gorelim sizin o parlak kafanizi.

Dandik kasa kötü anakart yetersiz adaptör gibi sorunlari olan bir modeli oneren birisinin bana bunu demesi bayağı komikmiş. ilk aldığım PC Excalibur'du az çok gordum yani PC'yi ardindan iade ettim. Siz neyiyle savunuyorsunuz biraz da siz açıklayında gorelim sizin o parlak kafanizi.

Arkadaş işlemci ve ekran kartına bakarak yorum yapmış, ondandır savunması. Deneyimlemediğinden bilemeyebilir, normaldir. Tercih yapılacaksa Lenovo, HP, Casper gibi markalara yönelmeyin. Bu fiyat bandında en iyi bu laptopu bulabileceğinizi düşünüyorum.
Bütçe biraz artarsa tercih edilebilir ;

Arkadaş işlemci ve ekran kartına bakarak yorum yapmış, ondandır savunması. Deneyimlemediğinden bilemeyebilir, normaldir. Tercih yapılacaksa Lenovo, HP, Casper gibi markalara yönelmeyin. Bu fiyat bandında en iyi bu laptopu bulabileceğinizi düşünüyorum.
Bütçe biraz artarsa tercih edilebilir ;
aynen katılıyorum arkadaşın bu şekilde sert çıkışması en iyisi kendininmiş gibi ukalaca yorumlar yapması çok saçma

Geri
Yukarı