HP Pavilion 15-EC0012NT laptop alınır mı?

Bütçe
7500 TL

KnifeRex

Centipat

Linkteki laptop alınır mı? Laptopta çok fazla oyun oynamayacağım ancak GTA 5, Forza Horizon 4 gibi oyunları sıkıntısız çalıştırır mı? 7500 TL'ye başka hangi modelleri önerirsiniz?

Radeon RX 5500M

Hectopat
Makaleler
14
Yer
MSI all-AMD laptop yetkili servisi.

Linkteki laptop alınır mı? Laptopta çok fazla oyun oynamayacağım ancak GTA 5, Forza Horizon 4 gibi oyunları sıkıntısız çalıştırır mı? 7500 TL'ye başka hangi modelleri önerirsiniz?

İşlemci çok zayıf, biraz bütçe artırabilirseniz aynı kasanın yeni modelini alabilirsiniz.

KS
KS
KnifeRex

KnifeRex

Centipat

Radeon RX 5500M

Hectopat
Makaleler
14
Yer
MSI all-AMD laptop yetkili servisi.
Onun daha iyi olduğunu bende biliyorum. Ancak yazdığım gibi bütçe maksimum 7500 TL.

Yeni kasası hangisi hocam?

@Blaziken'in attığı model. Ancak aşamayacağınızı belirtmişsiniz, bu bütçenizde ancak Abra önerebilirim.
İleride HDD ve RAM takviyesi yapmanız şart. Ve maalesef ki yüksek sorun çıkarma riski ile karşıkarşıyasınız:(

KS
KS
KnifeRex

KnifeRex

Centipat
@Blaziken'in attığı model. Ancak aşamayacağınızı belirtmişsiniz, bu bütçenizde ancak Abra önerebilirim.
İleride HDD ve RAM takviyesi yapmanız şart. Ve maalesef ki yüksek sorun çıkarma riski ile karşıkarşıyasınız:(

Peki 8000 TL altında en iyi cihaz @Blaziken'in attığı model midir?

Makaleler
4
Yer
Kaer Morhen
Bütçe aşmasına rağmen öneri yapmayı ben de sevmiyorum fakat 200-300 TL için sorun çıkarma ihtimali yüksek veya epey performans farkı olan bir cihaz almanızı ben de istemem buradaki hiçbir arkadaş da istemez.

Yukarı