Çözüldü HP Pavilion 16 GTX 1650 Ti driver uyumlu değil hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İsmailsafaç

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Laptopumu geçen hafta aldım ve ekran kartı sürücüsünü başarıyla kurdum. Bugün ise F1 2020 oyununa girdiğimde Intel ekran kartı ile girdiğini fark ettim.
NVIDIA ekran kartı sürücümü kaldırıp tekrar kurmak istediğimde ise maalesef uyumlu değil hatası verdi. ( ilk kurduğum driver. Aynısını kurmama rağmen hata verdi.) Şu an Intel ekran kartı ile çalışıyor. Ne yapmam lazım?

Sürücüyü bu siteden indir. Diğer sitedeki sürücüler Standard versiyon. Bu sitedekiler DCH.
Teşekkür ederim kurulum tamamdır.
Driver yine kendiliğinden gitmiş. Ve yine aynı uyumluluk sorununu yaşıyorum.

Son düzenleme:
"Yine" derken? En başta da mı kendiliğinden gitti sürücü? Bana donanımsal bir sorun varmış gibi geliyor. Tavsiyem temiz bir Win10 kurup düzgünce sürücüleri kurmandır. Hala sorun devam ediyorsa büyük ihtimalle donanımsal bir sorun vardır.
Format attım ama yine driver kuramıyorum. AIDA 64 ve aygıt yöneticisinde 1650Ti gözükmüyor.

Anladım. Donanımsal bir sorun var gibi duruyor ama elimizdekileri deneyelim.

BIOS sıfırlamayı dene. Eğer işe yaramazsa DDU kullanıp aygıt yöneticisini tekrar kontrol et.
Usta sen olmasam işim yaş valla. :D BIOS sıfırladıktan sonra DHC sürücüyü başarılı şekilde kurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı