Çözüldü HP Pavilion 434l9EA düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Omerclk

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni aldığım HP Pavilion 434l9EA model numaraları Ryzen 5 5600h RTX 3050 laptopum bugün elime ulaştı, hemen kurulum yaptım ve büyük oyunları indirmeden bir EU4 test etmek istedim. 20 30 FPS aldığımı gördüm araştırdım ve DSR yüzünden falan diye şeylere ulaştım. NVIDIA Denetim Masası'na baktığımda DSR diye bir seçenek göremedim. Ben de GeForce Experience'de batarya optimizasyon diye bir şey buldum ve devre dışı bıraktım FPS 60'a çıktı maksimum ama oyun durduğunda oyunda zaman akmaya başlayınca 21 FPS'e düştü. DDU ile silip yeniden yükledim eski sürüm yükledim GeForce Experience olmadan yükledim ama yok.

Çözüm
Benzer sorunu yaşadım ve 3 defa format atmak durumunda kaldım fakat sorun benim denediğim oyunla alakalıymış bütün driverleri kontrol edip baska oyunlarda da denemeni tavisye ederim umarım sorunun çözülür.

10 kere falan driverleri sildim yükledim en son batarya ayarlarından pil tasarruf modunu performans yaptım ve GeForce Experience'de sildim düzeldi.
Benzer sorunu yaşadım ve 3 defa format atmak durumunda kaldım fakat sorun benim denediğim oyunla alakalıymış bütün driverleri kontrol edip baska oyunlarda da denemeni tavisye ederim umarım sorunun çözülür.

10 kere falan driverleri sildim yükledim en son batarya ayarlarından pil tasarruf modunu performans yaptım ve GeForce Experience'de sildim düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı