HP Pavilion 6570et dizüstü bilgisayara BIOS güncellemesi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
HP Pavilion 6570et dizüstü bilgisayara BIOS güncellemesi yaparken çok ses çıktığından fişi çektim. Şimdi bilgisayarı açıyorum ekranda hiçbir şey yok. 5 saniye açık PC sonra kapanıyor, kendi kendine reset atıp açılıyor. Yazılarınızda flash disk ile BIOS güncelleme demişsiniz. Yardımcı olur musunuz?

32 Bit:

Yazılım ve sürücü indirmeleri HP Pavilion dv6570et Dizüstü Bilgisayar - HP Müşteri Desteği (Türkiye - Türkçe)

64 Bit:

Yazılım ve sürücü indirmeleri HP Pavilion dv6570et Dizüstü Bilgisayar - HP Müşteri Desteği (Türkiye - Türkçe)

BIOS güncelleme esnasında fişi çektiyseniz şansınız çok düşük. Yine de BIOS dosyasını klasöre çıkartıp ROM olarak belleğe atın. Bellek FAT32 biçiminde olmalı. Sonra güç girişine en yakın USB portuna takın bu belleği. Daha sonra sistem açılırken Esc veya Home tuşuna basın birkaç defa (BIOS türüne bağlı olarak) . Bellek okunuyorsa BIOS güncelleniyor demektir. Olmazsa ürünü garantiye gönderebilirsiniz. Ücretsiz tamir ederler, tabii ki fişi çektim demezseniz.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı