HP Pavilion 800 Gaming klavye alınır mı?

Bager Bozarslan

Hectopat
Katılım
3 Ağustos 2017
Mesajlar
403
Makaleler
1
Çözümler
2
Yer
Ankara-Türkiye
Cherry mix Switch'ten sonra en iyi ikinci qutemu Switch'ler bir birine yakınlar hayal kırıklığından bahsetmişsin ama tam araştırma yapmamışsın kardeşim sana tavsiyem anlamadığın konularda bence böyle yorum yapman tuhaf olmuş.
Bence senin biraz araştırma yapman lazım. Çünkü azıcık bilgisi olan biri bile sıralamada Kailh ve Gateron anahtarlardan sonra Outemu anahtarlar geldiğini bilir. Bir de gelip açtığım konuya saçma sapan mesajlar atıyorsun. Komiksin.
 
KS
Raider Errors

Raider Errors

Centipat
Katılım
23 Mayıs 2020
Mesajlar
824
#Dark_angel

Bence senin biraz araştırma yapman lazım. Çünkü azıcık bilgisi olan biri bile sıralamada Kailh ve gateron anahtarlardan sonra Outemu anahtarlar geldiğini bilir. Bir de gelip açtığım konuya saçma sapan mesajlar atıyorsun. Komiksin.

Bırak birkaç cümle öğrenmiş bilmişlik yapma anladığınız yok boş boş yorum yapıp insanların karıştırmayı iyi yapıyorsunuz gereksiz bilgilerle dediğim gibi birkaç isim öğrenmiş insanları yanlış yönlendirme bir komik olan sensin senin açtığın yorumlar bile gereksiz.
 

Bager Bozarslan

Hectopat
Katılım
3 Ağustos 2017
Mesajlar
403
Makaleler
1
Çözümler
2
Yer
Ankara-Türkiye
#Dark_angelBırak birkaç cümle öğrenmiş bilmişlik yapma anladığınız yok boş boş yorum yapıp insanların karıştırmayı iyi yapıyorsunuz gereksiz bilgilerle dediğim gibi birkaç isim öğrenmiş insanları yanlış yönlendirme bir komik olan sensin senin açtığın yorumlar bile gereksiz.
Seni cahillikle baş başa bırakalım en iyisi. Outemu'nun en iyi 2. anahtar olduğuna inanmaya devam et sen.
 

erdemst17

Hectopat
Katılım
5 Kasım 2017
Mesajlar
5.183
Makaleler
1
Çözümler
10
Yer
α
Ama...
HP.
Neyse.
Bu arada amacım markayı kötülemek değil. Sıkıntı yaşamadıysanız herkes yaşamayabilir ancak çoğu kişi yaşadığı için önermiyoruz. HP'nin genelde laptopları ısınıyor.

almanızı önermem. Sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Her markanın kötü ürünleri olabilir. Markaya göre ürünü yargılamak aşırı saçma.

Rampage bile arada sırada kaliteli ürünlere logo basıp satabiliyor.

Pavilion klavyelerden emin değilim ama HP Omen encoder serisi klavyeler gayet kaliteli.
 

Yeni konular

Yukarı