HP Pavilion açılmıyor

Osman131

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Benim laptopum var. HP Pavilion iş bilgisayarı beyaz. Google'da aratsanız bulursunuz. Ben dün PC'yi açtım ıslak mendille PC'min ekranını sildim sabah açmak istedim ama açılmıyor ekran. Koyu mavi oluyor sonra siyaha geçiyor laptopta ilk açtığınızda ilk mavi ekran gelip sonra laptopu açar ya bende ekran yok ama farem ve klavyem ışık veriyor çalışıyor ama ekran yok. Fanı da çok sesli zaten içini açtım pek bilmiyorum tozları aldım az önce gene çalışmıyor şarja takınca şarj oluyor diye ışık veriyor. Ne yapmalıyım arkadaşlar?

Hocam hiç Görev Yöneticisi fotoğrafı var mı eski veya yeni? Şüpheli bir durum olursa gösterirsiniz
yok şuan pc calısıyor ekran yok pcnin bir tarafi soğuk bir tarafi sıcak valla ne anladim ben simdi 🤨

Yok şu an PC calısıyor ekran yok PC'nin bir tarafi soğuk bir tarafi sıcak vallahi ne anladim ben simdi 🤨

Ben hatırlıyorum parcalari anakarti hatırlamıyorum

HDMI kablosu ile televizyon veya monitore bağlamayı denediniz mi? Görüntü gelirse sorun ekrandadır gelmezse anakart vs genel sorunlar

Denedim çalıştı oldu TV'den girebildim ben yatmadan önce PC'ye yumruk atmistim bir de fan sorunu da var zaten bir tarafi sogutuyor diger taraf güneşle yarışıyormuş gibi kendini sıcak yapio ag b.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı