HP Pavilion Dv6-6011TU laptop yükseltme

Arkadaşlar, şuan bütçem biraz kısıtlı olduğu için sadece SSD ve RAM yükseltmesi yapabileceğim. Ayrıca, köyde yaşadığım için bir bilgisayarcı bulamadım ki laptopu açtırabileyim...

Bilgisayarının modeline youtube'den bak ordan nasıl söküldüğüne öyle öğrenirsin.
Sürekli izliyorum fakat tam modeline uygun bir söküm bulamadım. Artık en yakın videoya göre açacağım. Açarken de videoya çekeceğim, neyi nerde ne zaman sökmüşüm diye. Sökünce sadece temizlik yapacağım laptopta. Çünkü şuanlık SSD ve RAM'e sahip değilim. Zaten onlar kolayca sökülüp takılıyor.

Sürekli izliyorum fakat tam modeline uygun bir söküm bulamadım. Artık en yakın videoya göre açacağım. Açarken de videoya çekeceğim, neyi nerde ne zaman sökmüşüm diye. Sökünce sadece temizlik yapacağım laptopta. Çünkü şuanlık SSD ve RAM'e sahip değilim. Zaten onlar kolayca sökülüp takılıyor.
En iyisi sökerken video çek sıkıntı olmadan takarsın termal macunda alman lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı