HP Pavilion DV6575et GJ016EA Dizüstü Uyumlu RAM

Nitratium_TR

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Ben yaklaşık 6 yıl önce alınmış bir dizüstü var. Ve RAM'i bana yetersiz gelmeye başladı. Ben uyumlu RAM'i nerden bulabilirim ya da uyumlu RAM'ler hangileridir ?
Dizüstünün modeli = HP Pavilion DV6575et (GJ016EA)
Zaten en fazla 2 GB RAM destekliyor. İçinde 2x512 MB 667MHz DDR2 RAM bulunmakta.

Sistem Özellikleri:
İşlemci türü : Intel® Core™2 Duo işlemci T7100, 1,80 GHz , Düzey 2 önbellek 2 MB
Yüklü işletim sistemi : Orijinal Windows Vista® Home Premium (Windows 7 Ultimate 32 bit kurulu)
Standart bellek: 1024 MB
Maksimum bellek: En çok 2 GB DDR belleği destekler
Bellek düzeni : (2 x 512 MB)
Ekran boyutu : 15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen
Ekran çözünürlüğü: 1280 x 800
Video adaptörü: NVIDIA® GeForce™ 8400M GS
Video RAM: 128 MB atanan olmak üzere en çok 383 MB toplam grafik belleği
Güç kaynağı türü: 90 W AC Güç Adaptörü

Evet o laptop. 4GB RAM destekliyor olması beni mutlu etti. Peki bu upgrade'leri bir bilgisayarcıya götürsem kendi halleder herhale. Dizüstülerin işlemcisinin değiştiğini bilmiyordum. Bilgilendirdiğin için teşekkürler.

Zaten çok bir iş için kullanmıyıcağım. RAM'i bulursam montajını bende yaparım. Benim ihtiyacım olan hangi RAM uyumlu ve bir çok sitede 2 GB RAM desteklediği yazıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı