HP Pavilion DV7-7110ET B7R56EA Laptop ne kadar eder?

Berkay Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Servis maliyetten kaçtı sanırım. Ben de uzun süre bilgisayarsız kalmıştım geri göndermedim o yüzden.

Peki siz satıp bunu alır mıydınız? Asus X550LN XO069D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar elimdeki bilgisayarın ekran kartı sebebiyle oyun performansından memnun değilim. 17.3 inç taşıma da zorluk olmaya başladı. Ama bi yandan da 3300 tl verip aldığım bilgisayarı 1300 e satıp başka bilgisayar almak koyuyor.

Samsunga benziyor milyon tane program var içinde windowsu ilk kurduğunda şişmiş olarak başlıyor. Ama yine de cesaret edebilir miyim bilmiyorum. Etsem alıcı bulabilir miyim onu da bilmiyorum.

Okullar açılsın ikinci el bilgisayar alan yerlere soracağım.

Aslında hafızasının 1 tb olması veya için de bir hdd slotu olması çok güzel olurdu. O zaman bilgisayarımdaki hdd lerden birini satmayacağım. Alıştım 2 tb hafızaya 500 gb imkanı yok yetmez. 8 gb ram içeren önerebileceğiniz bi laptop var mı?

Teşekkür ediyorum ama merak ettiğim siz olsanız yapar mısınız? O kadar para vermişim i7 işlemci 2 tb hafıza vs vs. Sevmesem de hp nin paneli güzel. Siz olsanız yapar mıydınız?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı