HP Pavilion EC0020NT TPM 2.0 açılmıyor

Veli.

Centipat
HP Pavilion Gaming laptop kullanıyorum (EC0020NT). TPM 2.0 yükseltmesi için F10 menüsünden gerekli adımları yaptım fakat çalıştır kısmından tpm.msc yazınca "uyumlu TPM bulunmuyor" hatası alıyorum.
Güncel TPM sürümü 1.2

Son düzenleyen: Moderatör:

ernblkn15

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar HP'nin son BIOS Update'ini yaptıktan sonra şükürler olsun ki düzeldi. F. 31 Driver'ini uygulamasından yüklerseniz sizin de düzelir diye umuyorum. HP ve Microsoft forumlarında açtığım başlıklar görülmüş anladığım kadarıyla. Hepimize hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-29 133846.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-29 133846.png
    155,9 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Veli.

Veli.

Centipat
Arkadaşlar HP'nin son BIOS Update'ini yaptıktan sonra şükürler olsun ki düzeldi. F. 31 Driver'ini uygulamasından yüklerseniz sizin de düzelir diye umuyorum. HP ve Microsoft forumlarında açtığım başlıklar görülmüş anladığım kadarıyla. Hepimize hayırlı olsun.

EC0020NT modelini kullanıyorum, fakat bana F31 güncellemesi gelmemiş.

fuyki

Femtopat
Dostum ben F31 sürümünü göremedim yardımcı olur musun konu özelinde

Rainew

Femtopat
evet sizin için update yollamışlar ancak bizim için 007 hala görnürde update yok ancak yavaştan hepsine yapacaklardır
Dostum ben F31 sürümünü göremedim yardımcı olur musun konu özelinde

HP Pavilion Gaming 15-dk10000 Laptop PC (8VD47AV) Software and Driver Downloads | HP® Customer Support dostlar buyurun son güncelleme bu ancak 007NT için geçerli degil benimki için yavaştan gelecektir hepsi içinde.

fuyki

Femtopat
HP Pavilion Gaming laptop kullanıyorum (EC0020NT). TPM 2.0 yükseltmesi için F10 menüsünden gerekli adımları yaptım fakat çalıştır kısmından tpm.msc yazınca "uyumlu TPM bulunmuyor" hatası alıyorum.
Güncel TPM sürümü 1.2
Dostum selam aynı sıkıntıyı ben de yaşıyordum daha önce de konuna yazdım zaten bios updatei tekrar yüklersen büyük ihtimalle problemin çözülecek beni de bilgilendirirsen sevinirim

Yukarı