HP Pavilion G6 1030ST Ekran Kartı Sürücü Sorunu

RaxiD

Hectopat
Daha fazla  
İyi bayramlar, HP Pavilion G6 1030ST marka bir laptobum var. Ne zaman format atsam ekran kartını 1 hafta yüklemeye çalışıyorum. Dahili ve harici 2 ekran kartı var. İntel ve AMD. AMD ekran kartım aygıt yöneticisinde gözükmüyor ve yükleyemiyorum. Bana Teamwiever ile yardımcı olabilirseniz sevinirim. Kaç driver yükle sil yaptım olmadı yine temiz bir format attım.

W7 64 Bit

Güncel

Driver'ı kurulu değilse gözükmemesi normal AMD'nin sitesinden sürücü kısmına gelip auto detect olarak yükleyin ekran kartı modelinizi ve en son driver'ları kendisi buluyor.

Denedim ekran kartımı İntel olarak görüyor hocam. Yüklü driver yok ki bu aygıtı seç diyeyim. Müsaitseniz Teamwiever ile bakabilir misiniz?

Pavilion dv6 kullanıyorum çok değil birkaç gün önce aynı sorun bende de vardı, normal açılışta aygıt yöneticisinde ATI ekran kartı gözükmüyordu dolayısıyla donanım bulunamadığı için CCC Driver yüklenmedi. Güvenli Mod'da açıcaksın bilgisayarı, sonra aygıt yöneticisine tekrar girdiğinde orada ekran kartını görmen lazım. Yanında küçük bir işaret vardır.

Pavilion dv6 kullanıyorum çok değil birkaç gün önce aynı sorun bende de vardı, normal açılışta aygıt yöneticisinde ATI ekran kartı gözükmüyordu dolayısıyla donanım bulunamadığı için CCC Driver yüklenmedi. Güvenli Mod'da açıcaksın bilgisayarı, sonra aygıt yöneticisine tekrar girdiğinde orada ekran kartını görmen lazım. Yanında küçük bir işaret vardır.
Hocam denedim fakat sonuç aynı. Tw ile falan bi yardım edebilir misinz ?

aynı sorunu bende yaşadım inan 1 aydır uğraştım
çözüm HP Pavilion g6-1002er AMD High-Definition Graphics Sürücü v.8.900.7.1000 Rev. v.8.900.7.1000 Re. için Windows 7 64-bit yükleme ücretsiz burdaki driveri ku düzelicektir
Bu laptop swichable ekran kartı olduğu için yani hem HD4225 hem de 6470M garfiğine sahip o yüzden sadece 1 tane driveri ı var daha güncelini bulmaya çalıştım fakat bulamadım ayrıca bu driver Windows 10'da çalışmmıyor Win 8.1 yükleyerek kullanırsan daha akıcı oluyor PC ama Windows 7'yi çok kullanışlı buluyorum bence Windows 7 kal.

Geri
Yukarı