HP Pavilion G6-3210M BIOS ve Sürücüler

arus38

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamün alekyüm bende HP G6 laptop var. Sıkıntım ekran kartı geçişi ve bunun tek çözümü biosdan switchiableyi fixed yapma benim biosumda switchiable yok. Bunun için BIOS güncellemesi yapmam lazım ama ben bios bulamıyorum eğer bi bilen varsa bu laptopun BIOS'unu atarmısınız korkuyorum.
BIOS çökeltirim diye oyun falan oynuyamıyorum. Doğru düzgün intelde hep AMD'ye gecmiyor. Ve bu beni deli ediyor bilen varsa lütfen atsın. Şimdiden Allah razı olsun driver güncel olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS u güncellesen bile o seçenek gelmeyecek. HP'nin anakartının BIOS'unda o seçenek yok. AMD ve Intel aygıt sürücü yazılımlarını doğru şekilde kurarsan grafik işlemcisi geçişleri de doğru olacaktır.
Önce sistemini yaz. Driver indirme linklerini atabilirim. Sürücüleri kurduktan sonra ayarlamaları yapamazsan buraya yazarsın. SS ile gösteririm.

BIOS u güncellesen bile o seçenek gelmeyecek. HP'nin anakartının BIOS'unda o seçenek yok. AMD ve Intel aygıt sürücü yazılımlarını doğru şekilde kurarsan grafik işlemcisi geçişleri de doğru olacaktır.
Önce sistemini yaz. Driver indirme linklerini atabilirim. Sürücüleri kurduktan sonra ayarlamaları yapamazsan buraya yazarsın. SS ile gösteririm.

Banada yardımcı olur musunuz 2018 olmuş bulamadım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı