HP Pavilion Gaming Ryzen 5-5600H Laptop 6750 TL

SualpSener

Hectopat
Daha fazla  
  • 8 GB 4+4 3200MHz RAM,
  • 256 GB NVMe M.2 SSD
  • GDDR6 GTX 1650 ekran kartı
  • 6C 12T Ryzen 5 5600H işlemci
  • 60 Hz ekran
  • Windows 10 Home

Sepette 6750 TL oluyor ayrıca eski HP bilgisayarınız varsa bunu alırken 480TL'lik hediye çeki alabilme şansınız var. (Bu kısım hakkında detaylı bilgi için internetten araştırın)

Bu fiyata Ryzen 5000 serisi 6 çekirdekli işlemci koymaları inanılmaz. FreeDOS değil de Windows 10 Home olması da şaşırttı RAM'lerin 4+4 olması ve ekranın 60 Hz olması eksi ama bu fiyata görmezden gelinebilir bence. Bu fiyata 4C8t i5 10200H'lı Monster alacağınıza kesinlikle bunu alın derim. Önceliği oyun olmayanlar veya oyun oynamak isteyip bütçesi kısıtlı olanlar için şahane fırsat. Intel işlemcili Pavilion'lar ısınıyor diye duydum, Ryzen için durum daha iyi sanırım (yanlışsam düzeltin). Ayrıca daha dün Vatan'da bir Pavilion inceledim ve kasası ile klavyesi çok hoşuma gitti. Ok tuşları kötü bir tek.

Ürün: HP Pavilion Gaming 465G9EA Ryzen 5-5600H 8 GB 256 G SSD GTX1650 15.6" W10H Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Hocam iade, bozuk, tamirli ürün olabiliyor bu kadar fiyat düşünce. Bir de kaliteli değil. Hemen linç vb emoji atmayın bildiğimi söyledim.
Kalite olarak fiyatına göre gayet iyi aslında, rakibi monster abra veya mx ekran kartlı pcler sonuçta. Bu fiyata aynı işlemci gücünü almak için teşhir ürünü veya 2. el bulmak lazım onlar da dediğinizden daha kötü. Sonuçta bir sorun çıkarsa HP'ye gönderebilirsiniz 2 yıl boyunca. Ki bu tamirli ürün işi kesin de değil. Ben olsam bu işlemci için riske girerdim ama benim içim rahat etmez diyen arkadaşlar tekrar düşünebilir.
Bu hediye çeki olayı ile ilgili bir link verebilir misiniz hocam?
Hocam o konuda tam bilgim yok o yüzden internetten bakın diye not düştüm. Yakın zamanda böyle bir kampanya vardı sanırım hala devam ediyor ama şartlar ne tam olarak bilmiyorum. HP'yı arayarak da sorabilirsiniz.
Ürünün fiyatı artmış. Eğer hala almak isteyen varsa 256gb yerine 512gb ssd, W10H yerine Freedos olan modeli 6850TL.
Link: HP Gaming Pavilion 4G8U3EA R5-5600H 8 GB 512 GB SSD GTX1650 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:
Kalite olarak fiyatına göre gayet iyi aslında, rakibi monster abra veya mx ekran kartlı pcler sonuçta. Bu fiyata aynı işlemci gücünü almak için teşhir ürünü veya 2. el bulmak lazım onlar da dediğinizden daha kötü. Sonuçta bir sorun çıkarsa HP'ye gönderebilirsiniz 2 yıl boyunca. Ki bu tamirli ürün işi kesin de değil. Ben olsam bu işlemci için riske girerdim ama benim içim rahat etmez diyen arkadaşlar tekrar düşünebilir.

Hocam o konuda tam bilgim yok o yüzden internetten bakın diye not düştüm. Yakın zamanda böyle bir kampanya vardı sanırım hala devam ediyor ama şartlar ne tam olarak bilmiyorum. HP'yı arayarak da sorabilirsiniz.
Ürünün fiyatı artmış. Eğer hala almak isteyen varsa 256gb yerine 512gb ssd, W10H yerine Freedos olan modeli 6850TL.
Link: HP Gaming Pavilion 4G8U3EA R5-5600H 8 GB 512 GB SSD GTX1650 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri
Bu attığınız linkteki bilgisayarın ekran kartı aynı şekilde GDDR6' mı?

Geri
Yukarı