HP ProBook 4520s driver nasıl güncellenir?

Tuncaysametas

Yoctopat
HP ProBook 4520s laptopum var. Driverleri nelerdir, BIOS nasıl güncellenir, anakartı nasıl güncellerim? Ekran kartım AMD Radeon Graphics 5470. Anakart hewlet Packard.

Channelington

Megapat
Makaleler
25
Yer
İstanbul
Eski bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz gibi gözüküyor fakat belirttiğiniz dizüstü bilgisayarın Windows 10 ile uyumlu bir sürücüsünü (gönderinizdeki işletim sistemi bilgisinden dolayı bahsettim) resmi site içerisinde bulamadım. En yeni olarak, Windows 7 içerisinde sürücü desteği bulunuyor. Sürücüleri resmi sitesinden edinebilirsiniz fakat Windows 7 ve daha önceki sistemlerde uyumlu olduğunu unutmayınız.

Sistem.png

rapis

Femtopat
Driver Booster önermiyoruz, eski sürücüleri kuruyor ve hata verebiliyor. En mantıklısı el ile kurmak.
Eski sürücüler konusunda haklı olsbilirsiniz ancak el ile kurmak son kullanıcı olan herkesin yapabileceği kadar basit bir şey değil. Basit olsa bile kısa bir işlem değil. Dolayısı ile bir arayüz hiç yoktan iyi olacaktır.

fhentic

Centipat
Yer
jett ile dash atıyor.
Eski sürücüler konusunda haklı olsbilirsiniz ancak el ile kurmak son kullanıcı olan herkesin yapabileceği kadar basit bir şey değil. Basit olsa bile kısa bir işlem değil. Dolayısı ile bir arayüz hiç yoktan iyi olacaktır.
Zaten ıvır zıvır sürücüleri Windows Update kuruyor, kullanıcının kurması gereken tek sürücü ekran kartı.

Er73748

Hectopat
Makaleler
1

Yeni konular

Yukarı